Spoznajte Wellbid

ikony-poznaj Kupujte a bavte sa!

Vyvolávacia cena každého predmetu, ktorý je vystavený na Aukciách, začína od 0 €! O konečnej cene rozhodujú výlučne kupujúci, nie predávajúci! Pripravte sa na vždy atraktívnu konečnú cenu, pretože na wellbid.com môžete kúpiť tovar aj o 99% lacnejšie než v obchode! Koniec s nudnými online nákupmi a davmi v nákupných centrách. Spoznajte ideu penny auctions a presvedčte sa, akú veľkú radosť prináša entertainment shopping. Spojte nakupovanie so zábavou a spoznajte chuť skutočných dražieb.

Čitajte Ďalej

ikony-zaloz-konto Založte si účet a dražte!

Registrácia je zdarma a je veľmi rýchla. Po zakúpení prvého balíku BIDov budete môcť využívať všetky funkcie Portálu wellbid.com. BIDy sú druhom aukčnej meny, pomocou ktorej prihadzujete. Pripojte sa k iným dražiacim a využite neuveriteľné cenové ponuky.

Čitajte Ďalej

ikony-jak-grac Ako vyhrať Aukciu?

Vyberte si spomedzi rôznych druhov Aukcií a začnite dražiť. Prihadzovať môžete ručne alebo môžete nastaviť špeciálny Automat, ktorý bude dražiť za Vás. Koľko Používateľov, toľko stratégií. Môžete si vybrať spomedzi stoviek predmetov a balíkov BIDov. Portál je v prevádzke celý deň. Môžete teda dražiť vo dne, v noci.

Čitajte Ďalej

ikony-wygrales Vyhrali ste Aukciu? Blahoželáme!

Po ukončení Aukcie dostanete správu s inštrukciou, ako máte ďalej postupovat. Po zaúčtovaní platby Vám pošleme vydražený predmet na Vami určenú adresu. Môžete očakávať rýchle dodanie kuriérskou službou. Všetky naše tovary sú nové, majú plnú záruku výrobcu a pochádzajú od autorizovaných predajcov. Základom pre uplatnenie záruky je elektronická faktúra, ktorá je dostupná v PDF formáte.

Čitajte Ďalej

ikony-kup-teraz Možnosť Kúp Teraz

Nechcete dražiť? – využite možnosť Kúp Teraz. Stačí, ak kliknete na tlačítko „Kúp Teraz“ a zašlete objednávku. Táto možnosť bola stvorená pre tých, ktorí chcú daný tovar rýchlo kúpiť, získať späť vratné BIDy, ktoré boli použité na danej Aukcii alebo chcú zakúpiť predmet za obníženú cenu. Kúp Teraz Vás z účasti v dražbe nediskvalifikuje. Môžete ďalej prihadzovať!

Čitajte Ďalej

ikony-aktywnosc Buďte aktívny!

Buďte na Portáli aktívny a dobre sa bavte! Pripravili sme atraktívne funkcie, ktoré obohatia Vaše dobrodružstvo s Aukciami wellbid.com. Spersonalizujte svoj profil výberom Avataru. Počas Aukcií posielajte na Chate iným Používateľom správy. Za komentár vystavený k vyhranej Aukcii alebo za uverejnený príspevok na Blogu dostanete BIDy ako darček. Oplatí sa tiež účastniť v našich súťažiach. Neváhajte – BIDy čakajú!

Čitajte Ďalej

ikony-regulamin Obchodné podmienky 

Je nutné, aby ste si prečítali Pravidlá Obchodné podmienky Portálu, ktoré stanovujú pravidlá využívania Portálu. Prečítajte si taktiež najčastejšie kladené otázky (FAQ). Majte na pamäti, že registráciou akceptujete pravidlá platné na Portáli wellbid.com, preto je veľmi dôležité, aby ste si Pravidlá Obchodné podmienky dôkladne prečítali.

Čitajte Ďalej

ikony-filmy Filmy

Nájdete tu inštruktáže a reklamné videá Portálu wellbid.com. Vďaka tomu nás bližšie spoznáte, budete informovaní o ponukách a akciách. Inštruktáže Vám napovedajú, ako dražiť a vyhrávať. Môžu byť pre Vás inšpiráciou pri vymýšľaní stratégií. Pozrite si tiež najnovšie reklamné spoty. Dúfame, že sa Vám budú páčiť!

Čitajte Ďalej