Kedy dražiť?

Veľmi často sa nás pýtate, kedy je najlepší čas na draženie? Odpoveď sa zdá byť zrejmá: najlepšie dražiť vtedy, keď sa iní nezúčastňujú. V praxi je však táto záležitosť omnoho zložitejšia. Prečo? Radi Vám to vysvetlíme.

Na chvíľu sa zastavme a popremýšľajte. V akom čase sa najčastejšie zúčastňujete našich akcií? Pre Vás je wellbid.com spôsob na relax po ťažkom dni. Osem hodín v práci, nespomínajúc o dochádzke a množstve iných záväzkov… Chvíľku pre seba si môžete nájsť až večer alebo cez víkend. Nie je sa teda čo diviť, prečo práve v tom čase navštevujete našu stránku najradšej.

Tu prichádzame na podstatu problému. Keď máte na nás čas Vy, majú ho s určitosťou aj mnohí iní používatelia. Keďže najväčšia návstevnosť je práve vo večerných hodinách a cez víkendy, logika napovedá vyhýbať sa draženiu v týchto hodinách. Na čo bojovať s väčšou konkurenciou? Nebude lepšie dražiť v čase, keď sú iní zaneprázdnení alebo spia? Určite áno! Je tu však jedno ale…

Ako ste už určite počuli, wellbid je medzinárodnou stránkou. Obsluhujeme šesť kontinentov – nie sme iba na Antarktíde! Naši používatelia pochádzajú z viac ako 150 štátov a teritórií roztrúsených na všetkých možných časových pásmach. Kým je pre niektorých stred noci, iní práve končia prácu. Ešte ďalší iba začínajú svoj deň. Verte nám, náš Portál naozaj nikdy nespí!

BOK_2017_01_006_MF_pTak teda, ako by ste odpovedali na otázku zadanú na začiatku teraz? Získanie odpovede si od Vás bude vyžadovať úsilie a vynaliezavosť. V priebehu dňa sa návštevnosť na stránke wellbid.com neustále mení. Bdelým sledovateľom stačí jeden pohľad na hlavnú stránku a hneď vedia odhadnúť obdobie zníženej aktivity. Čo sa týka analýzy štatistík, umožní Vám predvídať optimálny čas na zapojenie sa do aukcie.

Samozrejme, je veľmi pravdepodobné, že najlepší čas na zapojenie sa do dražieb nebude pre Vás vôbec najvýhodnejšim. Práve s mysľou o týchto aukciách Vám wellbid sprístupňuje užitočné náradie. Máte niečo dôležité? Nastavte Automat alebo Smart Automat. Vraciate sa práve domov z práce? Využite mobilnú aplikáciu. Nedovoľte, aby stáli denné povinnosti medzi Vami a víťazstvom!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.