Opýtajte sa Wellbid: Na poslednú chvíľu

Predstavujeme Vám nový cyklus príspevkov, v ktorých Vám budeme odpovedať na trápiace Vás otázky, Udialo sa aukcii niečo, čomu ste neporozumeli? Máte problém s porozumením niektorej z funkcií Portálu? „Nápoveda“ Vám veľmi nepomohla? Dajte nám vedieť! Vyriešime pre Vás každú záhadu!

Prihodil som tesne pred ukončením aukcie. Prečo nebolo moje prihodenie uznané?
– cawefur41

Na portáloch typu eBay či Aukro sú posledné sekundy ozajstným súbojom o výhru. Mnohí účastníci dražieb skúšajú vtisnúť na poslednú chvíľu to jedno, rozhodujúce prihodenie – tak, aby už súperi nemali šancu zareagovať. Každý, komu sa kvôli aukčnému „snajperovi“ vyšmyklo víťazstvo z rúk, vie, ako veľmi môže byť táto iritujúca stratégia účinná.

BOK_2017_01_003_MF_pSamozrejme, na portáloch, o ktorých je vyššie zmienka, je čas ukončenia aukcie dopredu stanovený. Wellbid však funguje podľa iných pravidiel. Sú bližšie pravidlám vládnucím v tradičnom aukčnom dome. Dražba končí až keď už nie je nikto iný ochotný navýšiť cenu. Každé navýšenie ceny začína ďalšie „kolo“, čím dáva iným účastníkom niekoľko sekúnd na opätovné navýšenie ceny. Nie je dôležité, či prihodíte v 10. sekunde alebo sekundu pred koncom. Výsledok bude ten istý!

To však nie je všetko. Posledné chvíle každého kola sú vyhradené pre Automaty. Čo to znamená? Cieľom zabezpečenia správnej registrácie automatických prihodení, systém blokuje v tom čase ručné prihadzovanie. Sú to síce iba stotiny sekundy, avšak kliknutie na tlačítko „Prihoď“, vo chvíli ukázania sa nuly na stopkách, nemusí priniesť očakávaný výsledok. Nezabúdajte na to a vyhnete sa nepríjemným prekvapeniam!

Ako vidíte, draženie „na poslednú chvíľu“ neprináša žiadne výhody. Ba,viaže sa s tým isté riziko. Záver je rovnaký: nepokúšajte osud. Na wellbid.com je stratégia dôležitejšia viac ako reflex!
 


 

Máte na nás otázky ohľadom fungovania Portálu? Napíšte ich do komentára pod príspevkom alebo ich pošlite pomocou kontaktného formulára (v titule napíšte „Opýtaj sa wellbid.com“). Sme Vám k dispozícii.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.