Nápady na darčeky pod stromček, diel č. 2

V nákupných centrách panuje ošiaľ vianočných výpredajov. Nechcete sa pretláčať davmi? Kúpte darčeky pre rodinu a priateľov na wellbid.com! Dnes Vám predstavíme druhú časť nášho sprievodcu vianočnými darčekmi.

Pre milovanú osobu bude luxusný parfém ideálnym vianočným darčekom. Zaujívaným darčekom pre pár bude tá istá vôňa v dvoch verziách – pre ňu a pre neho. V poslednej dobe je tiež módne nechať pod stromčekom elektrické zubné kefky s násadkami pre celú rodinu.
Ponuku parfémov a zariadení na osobnú starostlivosť nájdete TU.

bok_2016_12_003_mfSpoľahlivým darčekom sú aj domáce spotrebiče. Manželke môžete kúpiť bezdrôtový mixér alebo automatický vysávač. Manžel určite ocení laserovú vodováhu alebo videokameru do auta. Chceli by ste sa vrátiť späť do bezstarostných detských čias? Kúpte si zariadenie na výrobu cukrovej vaty! Alebo si splňte ďalší detský sen a začnite jazdiť do práce na elektrickom skateborde? Všetky tieto predmety a mnoho ďalších nájdete iba u nás a to iba za pár eur!
Ponuku domácich spotrebičov nájdete TU.

Vianoce sú predovšetkým čas, na ktorý sa tešia najviac deti. Darček, ktorému sa poteší každé dieťa, je Lego stavebnica. Pre dievčatká bude pekným darčekom toaletný stolík so zrkadlom a pre chlapcov autíčko na elektrický pohon. Staršie deti určite poteší fotoaparát v špeciálnej detskej verzii alebo smartwatch, ktorý sa bude podobať tomu, ktorý má ocko.
Ponuku Lego stavebníc a iných hračiek nájdete TU.

Splňte v tieto Vianoce sny svojim blízkim spolu s wellbid.com! U nás nájdete tie najlepšie darčeky a kúpite ich aj o 95% lacnejšie než v obchode. Po ukončených nákupoch sa nezabudnite pochváliť svojim príbehom. Čakáme na Vaše komentáre. !

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.