Nápady na darčeky pod stromček, diel č. 1

Sú síce medzi nami takí, ktorí nakúpili vianočné darčeky dávno tomu, avšak mnohí z nás ešte len začínajú hľadať darčeky pre svojich blízkych. Nestrácajte čas ani nervy na stánie v dlhých radoch a radšej sa poďte pozrieť, čo sme pre Vás pripravili na wellbid.com tento rok.

bok_2016_12_001-tydzien-49_mAk aj naďalej neviete, čo máte kúpiť svojej partnerke alebo partnerovi, odporúčame inteligentné hodinky. Vďaka nim môžete prijať hovor či prečítať SMS-ku aj keď práve nemáte mobil po ruke. Vodeodolný kryt a funkcie, ako napríklad sensor tepu, krokomer a GPS majú za to, že inteligentné hodinky sa výborne hodia na darček pre tých, ktorí milujú aktívny štýl života.
Ponuku hodiniek a iných vychytávok pre smartfóny nájdete TU.

Tých, čo milujú hudbu a všetko čo je s ňou spojené, určite osloví prenosný reproduktor Bluetooth. Kvalita zvuku generovaná týmito malými zariadeniami sa líši čím ďalej tým menej od toho, čo až doteraz mohlo ponúknuť iba profesionálne hudobné vybavenie. Dobrou voľbou budú tiež bezdrôtové slúchadlá. Vďaka technológii Bluetooth, môžete teraz počúvať svoju obľúbenú hudbu všade!
Ponuku bezdrôtových reproduktorov a domácej elektroniki nájdete TU.

Konzola hier je výborným darčekom nielen pre syna či dcéru. V dnešných časoch ju môže využívať celá rodina. PlayStation 4 alebo Xbox One umožní mame zacvičiť si doma fitnes, ockovi zúčastniť sa F1 bez opúšťania obývačky a celej rodine zahrať si napríklad bowling. Ak máte 3D televízor alebo sadu PlayStation VR, môžete sa nájsť v samom epicentrum akcie!
Ponuku konzôl a počítačového vybavenia nájdete TU.

Čo ste kúpili pod stromček tento rok Vy? Znovu ste minuli na darčeky celé svoje úspory? Či kupujete na wellbid.com a ušetrili ste až do 95% než v obchode? Čakáme na vaše komentáre pod príspevkom.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.