Robotický vysávač za 8,52 €!

Ďalší pracovný deň sa konečne skončil. Ľahkým krokom kráčaš radostne domov a rozmýšľaš na tým, čo ťa doma čaká… Upratovanie?! Nie, táto historka sa nemala takto skončiť… Tuším je najvyšší čas zaobstarať si robot, ktorý pomôže v domácich prácach.

Nie, nie je to science fiction. Na cibernetických sluhov, ktorí budú pripravení splniť každé naše prianie si ešte budeme musieť počkať, ale robot na základné domáce práce je možné zadovážiť si už teraz! Robotický vysávač Samsung powerBOT VR9000 je pomocník, na ktorý sa dá spoľahnúť. Neunaví sa, nenarieka a čo je najdôležitejšie, nezametá smeti pod koberec. 😉 Od ideálu ho delí iba cena: „drobných” 914 €. Našťastie, na wellbid.com sa neráta veľké vrecká a dôležitejšie sú trpezlivosť a vedieť vystihnúť správny okamžik. Dokázal to používateľ tzuwtem, ktorému sa podarilo získať powerBOTa VR9000 za necelých 8,52 €. Ako sa mu to podarilo? Po prvé, vybral si aukciu, ktorá trvala už niekoľko hodín. Po druhé, využil Smart Automat, ktorý za neho prihodil v správnej chvíli. Po tretie, neobával sa prerušiť draženie, aby sa mohol opäť zapojiť neskôr. Víťaztvo ho stálo 747 BIDov, ale ušetrilo mu to až 879,33 €!

SK

Samsung powerBOT VR9000 je vysávač pre najnáročnejších. Motor typu Digital Inverter mu dáva pôsobivý sací výkon a široká kefa zaisťuje dôkladné čistenie. Vďaka technológii Cyclone Force je filter omnoho dlhšie čistejší. je schopný ľahko prechádzať rôznymi povrchmi – dokonca aj na kobercoch – a vyhne sa veľmi malým prekážkam. V navigácii mu pomáha až desať senzorov a digitálna kamera. V prípade potreby je možné ho ovládať pomocou ovládača.

Udržanie čistoty v domácnosti ešte nikdy nebolo tak ľahké a príjemné! Príď na wellbid.com a pozvite budúcnosť pod svoju strechu ešte dnes!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.