Go Pro Hero5 Session a 4K revolúcia

Spolu s vlajkovou loďou Hero5 Black, Go Pro predstavil ďalší zaujímavý produkt. GoPro Hero5 Session je najmenší športový fotoaparát ponúkaný výrobcom. Hoci šesťuholníkové púzdro je kratšie o 4 cm, uprostred nájdete veľkú silu! Novinkou tohto modelu je plnohodnotným formát záznamu Ultra HD 4K.

GoPro Hero5 Session môžete bez obáv ponoriť do hĺbky 10 m. Kamera tiež reaguje na hlas – ovládanie pomocou pokynov. Snímač s veľkosťou 10 Mpx garantuje nielen krásne snímky, ale umožňuje tiež nasnímať viac detailov. Digital Image Stabilization účinne zniveluje vibrácie, čím zabezpečí stabilný a príjemný na pohľad materiál. Kvalita zvuku sa zlepšila tiež – stereo záznam zvuku s redukciou šumu a zvuku vetra. Nie je dôležité, či nahrávate na motorke, na bicykli, v aute či kdekoľvek inde, GoPro Hero5 Session nasníma Vaše spomienky výnimočným spôsobom!

bok_2016_11_007-mfČo je to 4K technológia? 4K – teda 4 tisíce – to znamená, že horizontálne rozlíšenie obrazu je takmer 4000 pixelov. 4K obrazovky majú teda štyrikrát viac pixelov než aktuálne Full HD – osem miliónov namiesto dvoch. Viac pixelov znamená lepšiu kvalitu obrazu a väčší detail. Pre používateľov to znamená, že v obývačke si teraz môžete postaviť ešte väčší televízor a zmeniť tak miestnosť na ozajstné kino!

Televízory 4K Ultra HD ponúkajú najvyššie možné rozlíšenie v domácich spotrebičoch. Na televízne programi v formáte 4K si síce ešte musíme počkať, na trhu je už dostupné veľké množstvo UHD Blu-ray cédečiek. Rozrastá sa tiež ponuka dodávateľov služieb typu „on demand”.

Nedávno tiež bola predstavená konzola Sony PlayStation 4 Pro – vylepšená verzia PS4 je prispôsobená na podporu 4K technológií. Hry v kvalite 4K ponúkajú bezkonkurenčnú presnosť a vynikajúcu vizuálne jasnosť aj tých najmenších detailov. Vaše dobrodružstvo bude teraz ešte realistickejšie a plné života!

Ste pripravení na 4K? Pozrite si naše aukcie, pretože na wellbid.com nájdete množstvo výrobkov v najlepšej technológii – a to iba za pár babiek!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.