BIDy sa dajú získať späť

Na začiatok najdôležitejšia informácia: to, koľko BIDov chcete do aukcie investovať si premyslite ešte pred pristúpením do aukcie. Pripravte si dobrý plán, preanalyzujte štatistiky a dobite si svoj účet vystačujúcim počtom BIDov. Až vtedy začnite hľadať aukcie, do ktorých sa budete chcieť zapojiť.

Keď už začnete dražiť, riaďte sa jednoduchým pravidlom: míňajte BIDy s hlavou – také množstvo, aké ste si vydelili pred pristúpením do hry. Pravidelne kontrolujte stav svojho účtu. Pamätajte: to, že miniete na danej aukcii veľa BIDov Vám ešte nedáva záruku víťazstva. Aukciu vyhrá nie ten, čo minul najviac BIDov, ale ten, kto bude najlepší a prihodí ako posledný!

Ak sa Vám tentokrát nepodarilo aukciu vyhrať alebo ste sa nechali uniesť a minuli ste viac ako ste rátali – nič nie je stratené.

t46_pPredstavte si takúto situáciu: kúpili ste si balík 1000 BIDov a všetko ste minuli na aukcii s parfémom. Na výber máte teraz tri možnonosti:
Možnosť č. 1: zmierite sa so stratou 1000 BIDov a nabudúde si pripravíte lepšiu stratégiu,
Možnosť č. 2: kúpite si parfém za obchodnú cenu a všetkých 1000 BIDov sa vrátia späť na Váš účet.
Možnosť č. 3: znížite cenu o hodnotu 1000 BIDov a parfém kúpite za výhodnú cenu aj napriek tomu, že ste aukciu nevyhrali.

Možnosť 2 a 3 je možné využiť v ponuke „Kúp Teraz”, vďaka čomu dostanete späť vratné BIDy, ktoré ste minuli na aukciu a môžete dražiť ďalej bez obáv! Bližšie informácie ohľadom „Kúp Teraz” nájdete TU.

Samozrejme, prajeme Vám, aby ste vyhrávali aukcie čo najčastejšie a to iba za pár eur či dokonca za pár centov. Nie je predsa nič príjemnejšie, ako byť medzi šťastnými víťazmi wellbid.com, ktorí nakupujú lacnejšie aj o 99% než v obchode!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.