Ako dražiť efektívne?

Ako vyhrať aukciu čo najrýchlejšie a s najnižším vkladom BIDov? Túto otázku si kladie asi každý, kto sa registruje na wellbid.com. No povedzme si to na rovinu – dražiacich je veľa a víťaz môže byť iba jeden. Tak ako dražiť najefektívnejšie?

Ako vyhrať prvú aukciu?
Predovšetkým – ak chcete vyhrať, musíte prihadzovať. Je to zrejmé, ale najprv niekoľko týždňov sledujte iných, ako dražia. Potom si v rámci svojich finančných možností kúpte balík BIDov. Na začiatok Vám odporúčame vybrať predmet z kategórie Skvelé príležitosti. Určite tu nájdete niečo pre seba a presvedčíte sa, aké je to dražiť. Emócie zaručené.

Ako naplniť svoje sny s wellbid.com?
tydzien_45_mSnívate o veľkej telke 4K , najnovšom smartfóne či zaujímavej hračke pre dieťa? Predtým, ako začnete dražiť naozaj cenné veci – dobre sa pripravte. Vypracujte si stratégiu a premyslite si, či je lepšie dražiť v noci alebo v práci? Budete dražiť ručne alebo využijete Automat. Rozhodnite, koľko BIDov chcete na aukciu minúť a predkúpte si dražiace jednotky. Nenechávajte takéto rozhodnutia na poslednú chvíľu. Môže sa Vám to vypomstiť!

Vyhrali ste aukciu? Blahoželáme!
Všetky návody týkajúce sa platieb a zásielky tovaru obdržíte na emailovú adresu svojho profilu. Tam sa tiež môžete sa na nás vždy obrátiť, ak budete potrebovať s niečím pomôcť
Avšak pozor, máme pre Vás lukratívnu ponuku! Každý vyhraný predmet môžete vymeniť za BIDy. Premyslite si to, možno sa oplatí túto možnosť využiť…

Nevyhrali ste? Kúp Teraz!
Ak sa Vám tentoraz nepodarilo vyhrať, nič to. Môžete predsa ešte využiť možnosť Kúp Teraz. Na výber máte dve možnosti: môžete obnížiť nákupnú cenu alebo získať späť BIDy minuté na aukcii. Skvelá možnosť, však?

Na koniec – cenná nápoveda!
Draženie je skvelou zábavou, no BIDy kupujete ozajstné peniaze. Preto neskáčte do hlbokej vody hneď na začiatku. Pred tým, ako začnete dražiť, prečítajte si Obchodné podmienky a oboznámte sa s pravidlami na dražbe. Prečítajte si tiež najčastejšie kladené otázky – dozviete sa tam veľa zaujímavých informácií.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.