Ako dražiť s malým počtom BIDov?

Draženie s veľkým obnosom BIDov nie je žiadnou vedou. Čo však počať, ak Vám na účte ostalo málo BIDov? Portál Vám dáva veľa možností! Aby ste vyhrávali veľa za málo, stačí dôkladné sledovanie, trpezlivosť a dobrá stratégia. 🙂

Prvým krokom je analýza ukončených aukcií. V sekcii „Štatistiky” je uvedený počet BIDov, ktoré víťaz aukcie minul na danej aukcii. Oplatí sa tiež sledovať iných používateľov – môžete totiž zistiť, že na aukciách prihadzujú a vyhrávajú ich ozajstní majstri! Sú medzi nimi tí, ktorým sa podarilo vyhrať s vydaním iba niekoľkých BIDov!

Ak máte málo BIDov, skúste prihadzovať ručne a nie s Automatom. Týmto spôsobom budete mať väčšiu kontrolu nad použitými BIDmi. Pamätajte však na to, aby ste vyberali tú najlepšiu chvíľu na prihodenie. Vyberajte tiež také aukcie, na ktorých je menej používateľov. Nezabúdajte tež na to, že môžu byť nastavené Smart Automaty, ktoré sa zapnú až vtedy, keď na aukcii draží už iba jedna osoba. Preto sú sledovanie a trpezlivosť veľmi dôležité.

BLOG_2015_06_002_MF_t32_pNedražte na niekoľkých aukciách naraz bez prípravy. Sústreďte sa na jednú aukciu a vypracujte si najlepšiu taktiku. Zapojte sa do súboja napríklad vtedy, keď iní dražia už príliš dlho. Možno im ostalo už iba niekoľko BIDov a vtedy sa už ľahko stanete víťazom.

Dobrý nápadom môže byť draženie predmetov, ktoré sú dostupné na aukciách už dlhší čas, ako napríklad nákupné poukážky, parfumy, Lego stavebnice alebo pendrive’y. Ak napríklad daný predmet akurát nepotrebujete, môžete svoje výhry vymeniť na BIDy! Oplatí sa tiež zúčastiť v aukciách s balíkami BIDov, ktoré môžete vyhrať jedenkrát denne. Je to dobrý spôsob na zvýšenie stavu účtu.

Jedno je isté, draženie s malým počtom BIDov prináša každému plno emócií. Pamätajte však, že vždy sa môže pripliesť do cesty vytrvalý protihráč a vtedy je lepšie mať na účte viac BIDov. Nezabúdajte tiež o skvelých akciových ponukách, ktoré nájdete v Cenníku!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.