Už sú tu – iPhone 7 a iPhone 7 Plus!

Je 1000 BIDov málo alebo veľa? Jední povedia, že veľa. Iní zase, že príliš veľa. Ak sa na to však pozrieme tak, že za tú sumu môžete mať najnovší iPhone 7 už to nie je tak veľa, však?

Necelých 1000 BIDov – taký je priemerný počet, ktorý minú víťazi na aukciách s najnovším smartfónom od Apple. iPhone 7 a iPhone 7 Plus sú na aukciách Wellbid dostupné už niekoľko dní. Môžete už zanalizovať dostupné štatistiky, vďaka čomu pripravíte ešte lepšiu stratégiu na získanie nového iPhona. Nie za tučné stovky, ale doslova za pár eur!

sk

iPhone 7 je vďaka prepracovanému obalu konečne vodotesný a prachotesný. Bol tiež vybavený úplne novým fotoaparátom. Lepšie povedané, bol integrovaný systém dvoch kamier, ktorý umožňuje robiť lepšie snímky s väčšej vzdialenosti. K tomu portréty budú vyzerať akoby boli robené zrkadlovkou a nie smartfónom:

Skoro všetko, čo robíte na mobile, sa odohráva na jeho displeji. To tu si prezeráte fotky, čítate správy a robíte mnoho iných vecí. Preto určite oceníte skvelý Retina HD displej a ešte lepšie možnosti technológie 3D Touch.

Ďalšou novinkou iPhone’a 7 je zabudovaný stereofonický audio systém, ktorý zabezpečí nezabudnuteľné zážitky. Vďaka sluchátkam AirPods, ktoré budú onedlho prístupné, budete môcť počúvať obľúbené pesničky bez zbytočných káblov a to na všetkých zariadeniach Apple.

Podarilo sa Vám už vydražiť smartfón na wellbid.com? Bol to iPhone alebo značka telefónu nie je pre Vás dôležitá? Ako vždy, čakáme na vaše komentáre pod príspevkom.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.