Návrat do školy s wellbid.com!

Prázdniny pomaly končia. Potrebujete pomôcť s prípravou do nového školského roka? Na Portáli wellbid.com nájdete všetko, čo budú potrebovať školáci z každej vekovej kategórie. Značkové výrobky za fantastické ceny už čakajú!

BLOG_Back_to_school_2016_MFV najbližších štyroch týždňoch Vám dokážeme, že školské pomôcky nemusia vôbec stáť väčšinu domáceho rozpočtu. Od 16. augusta do 12. septembra nájdete v špeciálne pripravenej kategórii BACK TO SCHOOL široký výber výrobkov pre študentov, pre ktorých onedlho začne nový školský rok.

Dobré plánovanie času nie je ľahké – pomôže v tom smartfón alebo inteligentné hodinky. Na novučičkom tablete sa budú povinné knihy čítať omnoho príjemnejšie. Po škole si treba oddýchnuť 🙂 a čo zabezpečí lepšiu zábavu ako hra na konzole PlayStation 4 alebo Xbox One S, napojenej na digitálny projektor? Na našich aukciách môžete kúpiť tieto a iné predmety aj o 95% lacnejšie!

To však ešte nie je všetko! Aby sme Vám trochu zľahčili poľovanie na cenové príležitosti, pripravili sme pre Vás špeciálnu akciovú ponuku na balíky BIDov. Každých 24 hodín, po celý čas trvania akcie BACK TO SCHOOL, si budete môcť kúpiť balík 200 BIDov za polovičnú cenu!

Prečo by ste mali míňať veľké sumy ak nemusíte? Prihláste sa na wellbid.com a kupujte darčeky pre školákov u nás!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.