Niekoľko spôsobov ako získať dodatočné BIDy

BIDov na účte nie je nikdy dosť. Nie je žiadnym tajomstvom, čím viac ich máte, tým ľahšie bude získať predmet, na ktorý poľujete. Chcete vedieť, ako zväčšiť svoje šance a to s malým nákladom síl a prostriedkov? Dnes Vám predstavíme niekoľko overených spôsobov.

BOK_2016_08_001_MF_pV dražbe je každý BID je na váhu zlata. Veď od víťazstva Vás môže deliť iba jedno prihodenie… Samozrejme, máte ešte možnosť dokúpiť si balík z náško Cenníka. Nie každý však vie, že sú aj také spôsoby, ktoré umožnia zlepšiť stav Vášho účtu prakticky zadarmo? Potrebujete iba trocha prefíkanosti a trpezlivosti – no a samozrejme trochu práce. Získať však môžete veľmi veľa.

Vystavte komentár
Čo je lepšie než samotná výhra? Vyhraná aukcia a 200 BIDov! Urobte si fotku s vyhraným predmetom a pridajte niekoľko slov ako komentár. Podeľte sa svojimi pocitmi a my sa s Vami podelíme BIDami. 😉

Vymeňte výhru
Vedeli ste, že každý vyhratý predmet môžete vymeniť na BIDy? Začnite platiť za aukciu a zobrazí sa ponuka pripravená špeciálne pre Vás. Výmenu nie je možné odvrátiť, preto si svoje dobre premyslite, či ponuku príjmete! Po jej potvrdení sa BIDy automaticky pripíšu na Vašom účte.

Zapojte sa do súťaže
BIDy tiež môžete vyhrať v súťažiach. Navštevujte našu stránku na Facebooku pravidelne. Uverejňujeme tam informácie o plánovaných a prebiehajúcich aktivitách. Napíšte správnu odpoveď na otázku alebo vyplňte súťažnú úlohu a cena môže byť Vaša!

Staňte sa blogerom
Radi prelievate svoje myšlienky na papier? Napíšte na náš blog zaujímavý článok. Reportáž zo vzrušujúcej aukcie, opis zaujímavej stratégie alebo recenzia vyhraného produktu? Necháme sa prekvapiť! Za každý prijatý článok dostanete kód na dobitie účtu. Najlepšie články získavajú aj 500 BIDov!

Hrajte o BIDy
Nezabúdajte! Na našich aukciách môžete vydražiť balíky 100 a 500 BIDov za niekoľko centov. Ak hru správne rozohrajete, malý vklad sa Vám vráti niekoľkonásobne.

 

Zhrňujúc môžeme konštatovať, vyššia aktivita prináša väčšie zisky. Možností je veľa. Pochváľte sa svojimi zručnosťami, komentujte víťazné aukcie, zapojte sa do súťaží, vymieňajte a vyhrávajte. Dodatočné BIDy sú na dosah ruky. Pozývame Vás do spoločnej hry!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.