Smartwatch za 0,05 €!

Mnohí z nás už majú smartwatch, ale čo myslíte? Je dobré kombinovať ho s tréningovými hodinkami? Odpoveď znie: Áno! Spoločnosť Garmin uviedla na trh inteligentné hodinky vívoactive, ktoré sú ideálne pre fyzicky aktívne osoby a súčasne sú elegantné a užitočné. Športujete? Tieto hodinky sú pre Vás!

Ako ich získať? Je to jednoduché. Nemusíte na ne míňať majetok. Vieme, že toto športové zariadenie je drahé, ale prichádzame s pomocou. Kúpte si BIDy a zapojte sa do hry. cojotus41 nečakal dlho na svoje víťazstvo. Automatom vykonal iba 9 prihodení a vyhral smartwatch za 0,05 €! Mal šťastie, pretože mal iba jedného protihráča. Bohužial, charon nestihol navýšiť ponuku spoluhráča. Alebo chcel v tú chvíľu zapojiť Automat? Ak by sa tak stalo, boj by bol tvrdý. Avšak to práve  cojotus41 zvíťazil a ušetril na inteligentných hodinkách až 384,05 €!
 
SK

Garmin vívoactive sú inteligentnými hodinkami pre ľudí s aktívnym životným štýlom. Sú neobvykle ľahké a tenké a sú vhodné na denné nosenie, čo uľahčuje udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a osobným životom. O nabíjanie zariadenia sa nemusíte báť – v režime hodinky/sledovanie aktívnosti vydržia hodinky až 3 týždne. Zabudované športové aplikácie spoločnosti Garmin umožnia získať virtuálne odznačenia pre dodatočnú motiváciu, zapájať sa do on-line výziev, spojiť sa a súťažiť so známymi a rodinou ako aj porovnať svoje výsledky kdekoľvek na svete.

Nevzdávajte sa svojich snov. Vyhrajte predmety za pár centov. Značkové výrobky už na Vás čakajú.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.