7 pravidiel nováčika

Ako vyhrať aukciu? Koľko hráčov, toľko stratégií. Dá sa však povedať, že kľúčom k úspechu sú vedomosti ohľadom fungovania Portálu, trpezlivosť a dôslednosť. Práve s mysľou o nováčikoch sme pripravlii sedem najdôležitejších pravidiel.

1. Oboznám sa s pravidlami
BOK_2016_07_006_MF_pPravidlá aukcie sú dôkladne opísané v Obchodných podmienkach Portálu. Avšak najčastejšie kladené otázky spolu s odpoveďami nájdeš v záložke FAQ. Nazri tiež do „Nápovedy” a na blog. Tak získané vedomosti určite prinesú ovocie už na prvej dražbe.

2. Dobi si kredit
Pred tým, ako sa zapojíš do dražby, skontroluj, či máš vystačujúci počet BIDov. Nečakaj s dobitím kreditu na poslednú chvíľu. Platby sú obsluhované nezávislými operátormi a môže sa stať, že potvrdenie transakcie bude trvať dlšie než obvykle.

3. Buď si vedomý svojich síl
Na Portáli môžeš získať fantastické predmety za pár centov, avšak to si vyžaduje trochu praktiky. Nezapájaj sa hneď na začiatku do dražieb s drahými predmetmi – tieto aukcie lákajú skúsených hráčov, s ktorými budeš mať malú šancu na úspech. Skús svoje sily napríklad v aukcii o nákupnú poukážku či Balík BIDov. Menšia konkurencia sa rovná ľahšia výhra.

4. Sleduj a uč sa
Dôsledné sledovanie je skvelým spôsobom na spoznanie tajov efektívneho draženia. Sleduj, čo robia iní používatelia a vyvoď dôsledky. Prihadzovať ručne či Automatom? Dlho a trpezlivo alebo od času do času ale za to nepredvídane? Z cudzích úspechov a prehier sa dá veľa naučiť.

5. Študuj štatistiky
Záložka „Štatistiky” sa nachádza na každej stránke s detailami aukcie. Dozvieš sa z nej, koľko BIDov minuli víťazi a ako dlho trvala daná aukcia. Vďaka týmto informáciám ľahšie vypracuješ svoju účinnú stratégiu.

6. Vyhrávaj a vymieňaj
Draž predmety, ktoré sú dostupné na aukciách už dlhší čas, napr. darčekové poukážky či parfémy. Aj ti nie sú v danú chvíľu potrebné, môžeš ich vymeniť na BIDy. Takýmto spôsobom navýšiš stav svojho účtu!

7. Buď aktívny
Chceš získať ešte viac BIDov? Nezabudni napísať svoje komentáre k vyhraným aukciám. Povzbudzujeme tiež k písaniu príspevkov na blog a na účasť v súťažiach na Facebooku.
 
Dúfame, že tieto rady ti budú nápomocné. Prajeme veľa šťastia v dražení!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.