MacBook Air 11″ za 1,58 €!

Často cestujete a potrebujete mať počítač s veľkou pamäťou? Máme pre Vás riešenie. MacBook Air 11″ je tak praktický, že sa bez problému zmestí do tašky či aktovky. Koniec s dvíhaním ťažkej batožiny. Tento počítač váži necelý kilogram!

Áno, sme si vedomí, že tento počítač stojí 1 286 €. Vieme, že to nie je malá suma. Vieme však aj to, že na našom Portáli ho môžete získať už za pár eur! Stačí si kúpiť BIDy, naplánovať stratégiu a zapojiť sa do zábavy. Takýmto spôsobom vyhral svoj MacBook Air 11″ aj používateľ jepledo a to jediných 1,58 €! Keď na aukcii ostali už iba niekoľkí účastníci, zapojil svoj Automat a po 12 využitých prihodeniach sa rozhodol zmeniť nastavenia. Možno zvýšil alebo znížil počet prihodení. Stopky odpočítavali ďalšie sekundy – 5…4…3…2…1…Ukončená! jepledo ušetril 1 283,05 € míňajúc na MacBook 39 BIDov!!!

SK

MacBook Air plne využíva pokrokový procesor Intel Core i5 piatej generácie.Táto dokonale vyladená architektúra poskytuje oveľa vyšší výkon, ale pri výrazne nižšej spotrebe. Máte teda dostatok energie na celý pracovný deň. Model 11palcov má neuveriteľne dlhú výdrž na batérii až 9 hodín. Môžete teda celý deň slobodne surfovať po internete a pozerať filmy. Aj keď je MacBook Air neuveriteľne malých rozmerov a veľmi ľahký, je vybavený klávesnicou v normálnych rozmerov, na ktorej sa píše pohodlne a bez problémov. Klávesnica je k tomu podsvietená a tak môžete písať aj pri slabom svetle. Zabudovaný senzor osvetlenia reaguje na okolie a automaticky reguluje jasnosť obrazov a podsvietenie displeja či klávesnice.

Nečakajte! Kúpte si BIDy a dražte značkové výrobky, ktoré môžu byť vaše iba za pár centov.

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.