HTC One M9 za 2,21 €!

HTC má už dlhé roky veľký vplyv na rozvoj smartfónov. Taiwanci uviedli na trh veľa inovatívnych výrobkov, medzi iným aj One M9. Pevne veríme, že splní očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Zapojte sa do aukcie a získajte ho za pár centov!

Niektorí z Vás často tvrdia, že na aukciách wellbid.com sa dá vyhrať výlučne s nastavením Automatu. V dnešnom príspevku toto tvrdenie vyvrátime! Samozrejme, Automat je veľmi užitočným nástrojom – bude dražiť vo vašom mene, ak práve nemáte čas sedieť pred počítačom. Avšak to ručné prihadzovanie prináša najviac emócií. No a tá radosť z výhry! Používateľ maram4 už spoznal chuť takého víťazstva. maram4 a dreiu prihadzovali v posledných sekundách ručne. Bohužiaľ, dreiu nestihol navýšiť alebo jednoducho rezignoval z ďalšieho prihadzovania a tak ručným príhodením zvíťazil maram4! Smartfón v hodnote 968 € bol vydražený za jediných 2,21 €!

SK

Operačný systém najvyššej kvality, jedinečný dizajn , najlepšie personalizovaný smartfón. Tak sa dá v skratke predstaviť HTC One M9. Zabudovaný fotoaparát nasníma fotografie a videá v skvelej kvalite. Módy HTC BoomSound a Dolby Audio zabezpečia skvelý zvuk a to aj v prípade takého zdroja ako YouTube. Smartfón je vybavený HTC BlinkFeed, ktorý ponúka najzaujímavejšie miesta vo vašom okolí. Vďaka tomu rýchlo nájdete reštaurácie či turistické atrakcie.

Bavte sa na aukciách a vyhrávajte predmety len za pár centov. Nech je hra plná emócií!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.