6 dôvodov, prečo sa oplatí dražiť pomocou Automatu

Sledujete už niektorú aukciu v poradí a stále premýšľate, či máte nastaviť Automat. Nebolo by lepšie kontrolovať prihodenia samému? Možno áno, ale na čo? Skúste nastaviť Automat jeden krát a určite sa Vám to zapáči. Ak ešte váhate, tu je šesť situácií, kedy sa Vám Automat určite zíde.

1. Keď neviete, kedy začať prihadzovať…

Vtedy je najlepšie nastaviť Smart Automat – začne prihadzovať až vtedy, keď na aukcii ostate už iba jeden účastník.* Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú protihráčov prekvapiť a zmiasť.

2. Keď dražíte naraz na niekoľkých aukciách…

Našli ste niekoľko zaujímavých aukcií a nechce si ich nechať ujsť? Nastavte Automat! Budete mať istotu, že na každej z nich prihodíte v správnej chvíli.

BOK_2016_06_003_MF_p3. Keď sa aukcia začína v noci…

Chcete získať predmet za akciovú cenu, ale nemáte dosť síl na ďalšiu neprespanú noc? Automat bude prihadzovať za Vás a Vy sa ráno zobudíte vyspatí a pripravení na ďalší deň. K tomu, možno, aj s výhrou na účte!

4. Keď ste v práci, v škole alebo nakupujete…

Automat tiež môžete nastaviť na svojom smartfóne – nech ste kdekoľvek a kedykoľvek! A keď si nájdete voľnú chvíľku, môžete zmeniť nastevenia Automatu alebo začať prihadzovať ručne.

5. Ak chcete postrašiť protihráčov…

Ak budete často meniť nastavenia Automatu, môžete tak zmýliť protihráčov. Určite budú rozmýšľať nad tým, či sa Vám napr. nekončia BIDy alebo či ste si akurát dobili účet.

6. Pretože Automat nezabudne nikdy prihodiť…

Ak práve musíte niekam nutne odísť alebo niečo spraviť, Automat dohliadne na aukciu za Vás. Kľudne sa venujte svojim povinnostiam a za ten čas budete Automat prihadzovať za Vás.

Ako si môžete všimnúť, Automat má veľa dobrých stránok a zíde sa v každej situácii. Ak teda nabudúce uvidíte na aukcii Automaty, nebojte sa ich. Bojujte s nimi!

 *Majte na pamäti, po zapnutí sa Smart Automat mení na bežný Automat. Bližšie informácie nájdete TU.

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.