Televízor za 7,40 €!

Po prepracovanom dni sa vraciate domov, sadáte si na sedačku s nádejou, že si konečne oddýchnete až tu náhle… Váš vyslúžený televízor doslúžil. Už len pomyslenie na to, koľko bude stáť nový Vám náladu ešte zhorší. Na pomoc prichádza wellbid.com. Kúpte si BIDy, zúčastnite sa aukcie a vyhrajte televízor Sony Bravia W705C 48″ za niekoľko eur!

Na našich aukciách je možné všetko. Chcete byť medzi víťazmi? Vezmite si príklad z používateľa „sizahado39”, ktorý získal televízor v hodnote 849  s nákladom iba 594 BIDov. Áno, to sa fakt udialo! Na začiatku dražby bolo iba niekoľko dražiacich. Všetci však vedia, že predmety z tejto kategórie sú veľmi populárne. Už po chvíli sa tu všetci zišli. „sizahado39” to predvídal a nastavil Automat. Aby zmýlil protihráčov, často menil nastavenia. V posledných sekundách dražby už dražil iba s používateľom isras29”. Náhle, koniec! Nápis „Ukončená”! Prečo „isras29” zrezignoval z ďalšej hry? Nemal dostatok BIDov alebo si nevšimol, že sa mu skončili prihodenia nastavené na Automate? „sizahado39” sa tým vôbec netrápil! To on získal televízor za 7,40 €!

SK

Televízor Sony Bravia W705C umožňuje intuitívne využívanie aplikácií či hier. Skvelý obraz Full HD bude zdrojom nových vizuálnych zážitkov. Televízor je prispôsobený na spoluprácu až s 10timi zariadeniami. Vďaka funkcii ClearAudio+ je zvuk z televízor neuveriteľne realistický. Hudba, dialógi a špeciálne efekty sú čisté a dôkladnejšie, bez ohľadu na zdroj nahrávky. Sony Bravia je tiež digitálnou napaľovačkou, ktorá umožňuje zápis programov na pripojený vonkajší pevný USB disk.

Nerozmýšľajte nad pristúpením do aukcie príliš dlho, ale zapojte sa hneď teraz. Každý by chcel vydražiť televízor za pár eur! A Vy?

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.