Buď múdry ako Peťo!

Toto je Peter. Peter vie, ako dražiť. Peter vyhráva aukcie a s ľahkosťou zväčšuje zostatok na svojom účte. Peťo zbožňuje hru na wellbid.com. Buď múdry. Buď ako Peťo!

 

1

 

Na wellbid.com mám už celkom slušnú stáž. Voľný čas trávim zväčľa na aukciách. Známi ma neustále prosia, aby som im prezradil spôsob na dodatočné BIDy. Písanie príspevkov na blog, účasť v súťažiach či výmena vyhratého predmetu na BIDy predsa nie sú jediným spôsobom na zväčšenie stavu na našom účte.

 

 

2wb

 

Toho dňa som trafil na aukciu s počítačom Steam Machine. Akurát som mal voľnú chvíľu, tak som ju začal sledovať. Ručné prihodenia, Automaty… Povedal som si: „Skúsim to a prihodím niekoľkokrát ručne”. Chvíľku neskôr odišli z bitevného poľa ďalší hráči. Uff! Vtedy som zapol Smart Automat. Ako sa ukázalo, moja taktika fungovala!

 

 

3

 

Vyhral som počítač! Huuuurááá! Ja som ale Pán! Lenže počet BIDov na mojom účte sa drasticky znížil. Nechcel som môj skvelý nový počítač meniť na BIDy. Hľadal som iný spôsob, ako si dobiť účet… No a našiel som! Veď môžem pridať komentár k vyhranej aukcii.

 

 

4

 

 

Dôkladne som si prečítal Obchodné podmienky a hneď ako mi bol predmet doručený, prihlásil som sa a nechal som komentár pod fotkou. Už na druhý deň bol môj účet navýšený o 200 BIDov!

 

 

 

Ponúkame Vám veľa možností na získanie BIDov zdarma. Ukážte nám, ako sa tešíte z výhry a získajte BIDy ako darček. Neskôr sa môžete známym pochváliť, že Vaša fotografia bola publikovaná na našej stránke!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.