Konzola Xbox One za 5,24 €!

Chcete si spraviť pánsku jazdu s futbalom a hrami? Konzola Xbox One aj s hrou FIFA 16 Vám zabezpečí skvelé emócie! S ňou sa budete cítiť ako svetoznámí hráčí – Messi, Ronaldo, Lewandowski či Neymar! Kým chcete byť?

Čakáte s kúpou vysnívanej konzoly až bude v akcii? Nečakajte! Kúpte si BIDy, vyhrajte aukcie a tešte sa z výhry už dnes. Vezmite si príklad z používateľa „awprilek”, ktorý práve zaplatil za novú Xbox One iba… 5,24 €! Ako je to možné? Chcete vedieť, ako bojujú najlepší? Bolo to tak. Na bitevnom poli ostali už iba dva odvážlivci. Používateľovi „pidhna00” sa skončíli prihodenia na Automate. „pablog65” odvážne prihadzoval ručne. Žiaden z nich netušil, že „awprilek” čaká so svojim Smartom, až sa tí dvaja vymlátia navzájom. Keď sa Automat zastavil a ručný príhoz sa neuskutočnil, na rad prišiel Smart Automat. Týmto prefíkaným trikom zmiaždil „awprilek” ostatných „bidobojovníkov”. 🙂 Xbox je už jeho – a čo Vy? Stačí Vám odvahy na to, aby ste zabojovali o tú svoju?

SK1

Konzola Xbox One je multimediálne centrum zábavy, pomocou ktorého môžete rozprávať s priateľmi cez Skype, môžete pozerať tv či zapnúť hlasom obľúbený film. Teraz môžete hrať hry nielen na konzole, ale aj na počítači či tablete s operačným systémom Windows 10! Buďte v stálom kontakte s používateľmi Xbox Live. Hrajte v multiplayeri medzi rôznymi zariadeniami a zápaste so známymi o titul najlepšieho hráča.

Na našom Portáli nájdete najnovšie konzoly s hrami priamo po premíére! Načo míňať veľké sumy peňazí, keď môžete kupovať za pár centov?

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.