„Prichádza PC-Killer”!!!

Najvyšší čas uviesť do Vášho života konzolu! Hrobár PC gamingu prichádza a necháva za sebou iba vypálené grafické karty a tvrdé disky. Ste pripravení na Uncharted 4?

Konsensuálny názor hráčov a kritikov hovorí jasno — je to najväčší technicko-grafický úspech v historii interaktívnej zábavy. Dostupný výlučne pre PlayStation 4. Preto vymeňte vyslúžené kreslo na pohodlnú pohovku a pocíťte esenciu akčnej hry v tej najčírejšej podobe.

BOK_2016_05_004_okladka_pZmeňte schému, osloboďte sa z počítačového kruhu vzájomnej adorácie a ešte dnes zabojujte o svoj egzemplár hry Uncharted 4, aj s novou konzolou PlayStation 4. Využite svoj spoľahlivý počítač na poslednú, ale najdôležitejšiu misiu v jeho kariére: vyhrajte s jeho pomocou aukciu na wellbid.com. Potom mu dovoľte dôstojne odísť, predtým ako osiveje čakajúc na Half-Life 3. 😉 Uncharted je už tu. Vládne a čaká na Vás!

Chcete zapôsobiť na svoje dievča? Ukážte jej vašu novú konzolu. Povchváľte sa jej, že ste hru nekúpili, nevzali ste si ju na splátky ani ste ju nedostali od rodičov. Získali ste ju špeciálne pre ňu, lacnejšie o 99% , na najlepšom aukčnom Portáli na svete. Za ušetrené peniaze jej kúpte kyticu kvetov a pozerajte sa, ako sa mení Váš život.

Neviete ešte, čo je to Uncharted? Predstavte si najlepší film o Indiána Jonesovi, ktorý bol zamenený na akčnú hru predstavenú z perspektívy tretej osoby. Pridajte k tomu strieľanie ako v GTA V, hlavolamy lepšie ako v Tomb Raider, skrádanie sa ako v Batmanovi, boj na päste, extremálnu jazdu jeepom a nelineárne spoznávanie herného sveta. Je Vám to málo? Nebojte sa, čaká na Vás ešte veľa prekvapení (našťastie, s výnimkou zelených mužov a prérijních psov).

Zobuďte sa. PC gaming is dead. Cinema is dead.

Je to čas interaktívnej zábavy novej generácie. Pridajte sa k nám. Hra Uncharted 4 aj s konzolou PlayStation 4 je už dostupná na Portáli wellbid.com.

 

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.