Buď múdry ako Emília!

Toto je Emília. Emília vie, čo je ozajstná zábava. Emília hrá na aukciách a vie, ako ich vyhrať a navyšovať tak stav svojho účtu o ďalšie BIDy. Emília tak získava výrobky, ktoré potrebuje a o ktorých sníva. Buď múdry. Buď ako Emília!

 

1

 

 

Keď sa nudím, dražím. Skvelo sa pri tom bavím. Tento večer padlo na 3 aukcie: holiaci strojček, iPhone a depilátor. Nastavila som 3 Automaty, čakám na výsledok. Dočkala som sa! Holiaci strojček je môj!

 

 

2

 

 

Začala som rozmýšľať, čo s ním spravím. Mohol by byť skvelým darčekom pre priateľa, ale už jeden má… Radšej vydražím najnovší iPhone… ❤ Ako to však spraviť, keď na účte mám tak málo BIDov… 🙁

 

 

3

 

Aha… Wellbid prichádza so skvelým riešením a to možnosťou výmeny výhry na BIDy! Som geniálna! Vymieňam holiaci strojček a stav môjho účtu je rýchlo dobitý prihadzovacími jednotkami a ja sa môžem okamžite zapojiť do hry!

 

 

4

 

 

Podarilo sa! Za výmenu holiaceho strojčeka som dostala 3475 BIDov a hneď som aj začala dražiť iPhone. To bola hra a tie emócie! Čo z toho, že som mala veľa protihráčov… ja som zvíťazila! Bravo ja!

 

 

 

Na našom Portáli čakajú na používateľov vždy iba tie najlepšie ponuky. Možnosť výmeny na BIDy je skvelou príležitosťou, ako zväčšiť stav účtu a zabojovať o najnovšie výrobky. Teraz môžete spĺňať svoje sny ešte rýchlejšie!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.