Tablet za 0,31 €!

V priebehu posledných rokov sa tablety stali výnimočne populárnymi predmetmi. Používame ich nielen na kontrolovanie elektronickej pošty či spoločenských portálov ale taktiež na hranie, pozeranie filmov a čítanie e-bookov. Myslíte si, že kvalitný tablet musí byť drahý? Na našom Portáli môžete kúpiť najnovšie tablety za zlomok ich ceny!

Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 má veľa užitočných funkcií, ale jeho cena sa v obchodoch pohybuje približne 700 €… Ako za tento model zaplatiť omnoho menej? Zapojte sa do aukcií! Používateľ „cytor” vydražil tento tablet za 0,31 €! Počas aukcie, ktorá trvala okolo 13 minút, používatelia prihadzovali ručne a nastavovali Automaty. V boji o tablet musel „cytor” bojovať až s 11 protihráčmi, no on zvíťazil iba jedným prihodením! Ako je to možné? Stačilo, že použil Smart Automat. Na aukcii ostala už iba jedna osoba a Automat „cytora” sa zapojil do hry. Jeho protihráč nestihol prihodiť ručne a na obrazovke sa ukázal nápis „Ukončená“. To boli emócie 🙂 Trocha trpezlivosti, ideálna stratégia a vysnívaný predmet môže byť Váš.

SK3

Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 má v sebe zabudovaný projektor, ktorý je schopný premietať na stenu či strop aj 70-palcový obraz. V porovnaní s modelmi iných výrobcov, tento tablet je vybavený až štyrmi reproduktormi. Môžete ho teda slobodne využívať pri každej situácii – držať ho v rukách, postaviť alebo aj zavesiť. Vďaka technológii AnyPen, na obsluhu zariadenia nepotrebujete rysku. Môžete využiť pero, kľúč či sponku do vlasov bez obáv, že displej poškriabete.

Dobite si svoj účet hneď teraz a zapojte sa do hry. Na Portáli wellbid.com nájdete najnovšie technologické novinky za pár centov. Teraz je rad na Vás!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.