Koľko BIDov na iPhone?

Koľko BIDov musíte mať na účte, aby sa Vám podarilo vyhrať iPhone? Túto otázku si určite kladie každý z vás. Pomocné tu určite budú štatistiky, ktoré nájdete na stránke každej aukcie. Vďaka nim si vypracujete vlastnú stratégiu a prekvapíte protihráčov.

 

SK1

 

 

 

Na aukcii sa práve ukázal najnovší iPhone. Chceli by ste sa zúčastniť dražby, ale neviete, či budete mať vystačujúci počet BIDov. Nazrite do záložky „Štatistiky”.

V ľavej časti tabuľky nájdete informáce o priebehu 10 aukcií s daným predmetom. Teda, kto bol víťazom, koľko BIDov minul víťaz na aukcii, čas trvania danej aukcie a počet účastníkov.

 

 

SK2

 

Na pravej strane sme prepočítali priemerný: počet BIDov použitých víťazom, počet účastníkov, počet nastavených automatov a priemerný čas trvania aukcie.

Na základe týchto štatistík vidíme, že víťaz použil na vyhranie najnovšieho iPhonu v priemere 115 BIDov! Tak na čo ešte čakáte?

 

 

SK3

U nás môžete dražiť nielen najnovšie smartfóny ale aj napríklad RTV. Zišla by sa Vám nová konzola s hrou? Znie zaujímavo, však? Normálne by ste na takýto predmet museli poriadne dlho šetriť… Vďaka nám si svoje sny splníte veľmi rýchlo!

Priemerný čas trvania aukcie s konzolou Sony PlayStation 4 a hrou je viac menej jedna hodina. Víťazi minú na vyhranie predmetu v priemere 146 BIDov.

 

 

SK4

 

Možno chcete počúvať hudbu na nových sluchátkach od spoločnosti Marshall? Ich tržná cena je viac ako 250 euro! Na wellbid.com stačí, že si zakúpite okolo 100 BIDov a môžu byť Vaše.

 

 

 

Skúmajte predchádzajúce dražby, rátajte, vypracujte si taktiku a dražte! Pamätajte však, že priebeh každej aukcie záleží od samotných účastníkov. Niekedy miniete menej BIDov, inokedy viac. Jedno je však isté… na Portáli wellbid.com aj tak nakúpite najlacnejšie!

 

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.