Fotoaparát Nikon D7200 za 0,21€!

Prázdniny sú skoro pred dverami a Vy ešte stále nemáte dobrý foťák? No veď áno, za dobrý foťák aj treba dobre zaplatiť… Vy však už preplácať nemusíte! Na našich aukciách môžete vyhrať fotoaparát za pár centov! Určite si teraz pomyslíte, že to nie je možné. A predsa!

Trhová cena digitálnej zrkadlovky Nikon D7200 je 1 346 €. Drahota, však? Čo ak by ste ju mohli mať za pár babiek? Používateľ „khuta97” ju vydražil za 0,21 €! Boj bol zaťatý. O fotoaparát bojovalo 8 osôb viac ako 7 minút. Účastníci prihadzovali ručne aj pomocou Automatu. Používateľ „khuta97” zmenil nastavenia Automatu a jeho ponuku už nikto nenavýšil! Na fotoaparát v hodnote 1 346 € minul jedine 180 BIDów! Na čo ešte čakáte? Dobite si účet a dražte!

Zrzut ekranu 2016-04-15 o 15.16.17

Digitálna zrkadlovka Nikon D7200 ponúka nielen skvelú kvalitu snímkov, ale hodí sa taktiež aj na nakrúcanie videí. Na jedno nabitie batérie vykonáte až 1100 snímok. Výlet do hôr, lesa alebo rodinná hostina? Od teraz sa už nebudete báť, či budete môcť nasnímať ďalšíu krásnu panorámu alebo smiešnu situáciu 😉 Nikon je tiež vybavený Wi-Fi a NFC, ktoré umožnia zdieľanie snímok na iné zariadenia a diaľkovo ovládať fotoaparát pomocou aplikácie na smartfóny!

Vďaka Portálovi môžete spĺňať svoje sny a to pri minutí iba tak malej čiastky. Možno ďalšou vašou výhrou bude najnovší tablet alebo televízor? Držíme palce a prajeme Vám všetkým mnoho úspechov 🙂

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.