Portál wellbid.com je najlepší!

Popularita wellbid rastie s každým rokom. Veľkú dávku emócií a zábavy Vám už nepretržite prinášame 8 rokov. Naše aukcie sú dostupné na 5 kontinentoch a neustále sa rozvíjame. To všetko vďaka Vám a vašej dôvere.

p_01Portál wellbid je najdlhšie fungujúcim portálom typu penny auction na svete. Do dnešného dňa bolo ukončených už viac ako milión aukcií. Každý deň pribúdajú noví používatelia. Každý ďalší deň je dôvodom na radosť tisícov spokojných odberateľov. Nájdete nás v každom kúte sveta – od Slovenska, po Francúzko, Mexiko až do Číny!

Náš portál je overený. Spolupracujeme so známymi značkami, ktoré wellbid reklamujú. Spolupracovali sme so známymi televíznymi stanicami, taktiež sme boli medzi organizátormi Majstrovstiev Sveta v Rally pretekoch (WRC).

p_02Na našich aukciách máte šancu získať nové výrobky s plnou zárukou výrobcu. Nikdy neponúkame tovar z výstavy. Náš tovar pochádza výlučne z overených zdrojov. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, takými ako: Alza či Amazon. Ponúkame Vám bohatý asortiment – od domácich spotrebičov až po hračky pre deti. Snívate o najnovšom iPhone, smartfóne Samsung či fotoaparáte Canon? Specíálne pre Vás prinášame novinky, ktoré sa sotva ukázali na trhu. Už nemusíte čakaž niekoľko mesiacov, aby ste si mohli kúpiť nový telefón. U nás si ich môžete vydražiť ihneď po premiére!

p_03Páči sa Vám najnovší model smartfónu? Môžeste si ho kúpiť pomocou možnosti „Kúp Teraz” alebo si najprv vyskúšajte svoje sily na aukcii. Aj keď nevyhráte, môžete kúpiť daný predmet za trhovú cenu a získať pritom späť BIDy, ktoré boli využité na dražbe alebo obnížte cenu. U nás o nič neprídete!

Načo márniť čas na nakupovanie v obyčajnom obchode? Naše dražby sú omnoho príjemnejšie! Za malý peniaz môžete dražiť, čo len chcete. Portál wellbid sa rozvíja špeciálne pre vás!

 

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.