Vianočná poviedka wellbid.com

Nedávno tomu zavládol neďaleko dediny, kde býva Sv. Mikuláš, chaos. Elfy behali každým smerom, trúchliaci škriatkovia veľmi hlasno kričali a pani Mikuláška zalamovala ruky. Celé Rovaniem obehla správa o stratených aukčných balíkoch, ktoré mali prísť do krajiny wellbid.com.

2015_12_22_Opowiesc wigilijna za10groszy_MF2_MWNikto nevedel, čo sa vlastne stalo – balíky 1500 BIDov za 35,00 € jednoducho zmizli. Pátracia akcia trvala dlhé dni a noci. V Mikulášskej Fabrike bol prezretý každý kút. Až nakoniec sa škriatok Centík priznal, že zaspal na nocnej zmene. Keď sa zobudil, nebolo už ani jedného balíka.

V kancelárii Sv. Mikuláša sa konalo stretnutie krízového štábu, na ktorom Centík kajúcne sľúbil, že získa späť všetky balíky BIDov. Spolu so svojim kamarátom, Červenonosým Rudolfom, začal súkromné pátranie. Na poštu Sv. Mikuláša neustále prichádzali listy od používateľov wellbid.com, ktorí boli ochotní ihneď pricestovať do Laponska a pomôcť v pátraní. Tak vznikla Centíkova Brigáda!

elf_03 2Jedného dňa bolo už všetko jasné – všetky balíky ukradol škodlívý bratranec Grincha. Skvelý čuch Rudolfa priviedol Centíkovu Brigádu až do skrýše zeleného škriatka. Elfy a škriatkovia obkľúčili skrýšu zlodeja, ktorý pokorne vrátil všetky BIDy.

Sv. Mikuláš rýchlo zabalil akciové balíky do svojho červeného vreca a doniesol ich presne na čas, 21. decembra do Cenníka na wellbid.com. 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.