Nech Vás Sila sprevádza!

Kedysi dávno v odľahlej galaxii… – nikomu netreba vysvetľovať, odkiaľ pochádza tento slávny citát. Svetová premiéra filmu „Star Wars: Sila sa prebúdza“ je už za nami.

Producenti siedmej časti ságy o rytieroch Jedi už niekoľko mesiacov zvyšovali emócie divákov. V pravidelných intervaloch sa ukazovali ďalšie, skvelo zmontované ukážky, ktoré trochu prezrádzali o deji. Kľúčové scény však ostali tajomstvom až do 14. decembra.

Promočná akcia, ktorá bola prevedená s prepychom, sa samozrejme veľmi oplatila. Produkcia začala na seba zarábať dlho pred samotnou premiérou. Viac ako 50 mln dolárov – takýto zisk získali z predpredaja vstupeniek iba v samých Spojených štátoch!

BLOG_2015_12_001_MF_STAR_WARS_mwJednou z atrakcií nových „Hviezdnych Vojen“ je bez pochýb návrat starej zostavy, teda Harrisona Forda, Carrie Fisher či Marka Hamiltona. Už sama prítomnosť Hana Solo, Lei a Luke’a Skywalkera by stačila, aby film prilákal do kín milióny divákov. Avšak na prvý plán sa vysúvajú mladší hrdinovia, ktorí začínajú veľký boj s temnou stránku Sily…

Určite nebol sklamaný ten, kto rátal s úchvatnými scénami či vzrušujúcimi súbojmi so svetelnými mečami. Nebudú sklamaní ani tí, ktorí na wellbid.com vydražia hru Star Wars Battlefront v zostave s konzolou Sony PlayStation 4. Vďaka nej sa budete môcť preniesť do universu „Hviezdnych Vojen“ a navštíviť mnoho miest známych z sérioe George’a Lucasa.

Mysleli sme tiež na mladších fanúšikov ságy – pre nich môžete kúpiť stavebnicu Lego Star Wars 10236 – Dedina Ewokov. Model lesnej dediny Ewokov, s pascami, bunkrami a pavučinami, vyzerá naozaj úchvatne.

Dražte na všetkých našich aukciách ako odvážni rytieri Jedi. Nech Vás Sila sprevádza!

 

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.