Vianoce s wellbid.com!

Poslúchali ste tento rok? Sv. Mikuláš pricestuje do krajiny wellbid.com už čoskoro a prinesie na aukcie vianočnú náladu. Do svojho červeného vreca zmestil naozaj neuveriteľné darčeky.

snowman_02(1)Od 11. decembra, cez 2 týždne, budete môcť dražiť predmety v kategórii „VIANOCE“. Vo vzdialenom Laponsku pomocníci sv. Mikuláša pripravili celý kopec vianočných predmetov. Elfy sa postarali o najnovší Apple iPad a hračky pre deti, v tom stavebnica Lego Star Wars. Škriatkovia pripravili elegantné šperkovnice, konzolu Sony PlayStation s hrou Star Wars BattlefrontOstatné sú už prekvapením – odkryjete ich v už v pondelok.

red_nose_rudolfNie je to však koniec vianočným prekvapeniam. 21 decembra pani Mikuláška pridá do nášho Cenníka akciový balík 1500 BIDov za jediných 35 €! Budete si ho môcť kúpiť viackrát, bez žiadneho omedzenia a to až do 28. decembra. Namiesto pozerania nudných vianočných filmov, kliknite na tlačítko „Kúpiť“ a tešte sa z BIDov v nízkej cene. Takúto príležitosť by si nenechal ujsť ani Červenonosý Rudolf, ani zlovestný škriatok Grinch.

Vianoce s wellbid.com? Správna voľba!

gift_02

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.