Victoria’s Secret Fashion Show!

Museli ste na to dlho čakať, ale oplatilo sa – 20. výročná prehliadka Victoria’s Secret Fashion Show bude dnes odvysielaná v 185tich krajinách! Prezentácia zvodnej bielizne sa 10. novembra konala v New Yorku a na výbehu samozrejme nechýbali slávne Anjeliky…

Prvá prehliadka z roku 1995 bola na živo odvysielaná a ukázaná na špeciálnej obrazovke v samom srdci New Yourk – na Time Square. Pozrelo si ju vtedy viac ako 2 mln ľudí! Média jednohlasne nazvali tento módny debiut „„udalosťou storočia v priemysle spodného prádla”. Rozpoznávacím znakom sú do dnešného dňa anjelské krídla, ktoré majú modelky na sebe. Na tohtoročnú šou bolo pripravených až 46 párov krídel!

BLOG_2015_11_015_MF_t50_p (1)Victoria’s Secret nie je typickou módnou prehliadkou. Neuvidíte tam modelky vyzerajúce ako živé manekíny. Anjeliky Victoria’s Secret sú počas celej prehliadky usmievavé, žartujú, zvádzajú publikum a to všetko v sprievode magickej scenérie! Tento rok sa počet anjelikov zväčšil až o 10 nových modeliek.

Sprievodným motívom Victoria’s Secret Fashion Show 2015 bola láska, radosť a dobrá zábava. Naozaj sa dá zamilovať do elity najsexi modeliek sveta a to veľmi ľahko, hlave ak nás prenášajú do magického sveta čipiek. Anjeliky tiež predvádzajú extravagantné kostýmy. Jedna z modeliek mala na sebe oblečený kostým vážiaci až 18 kg!

Každý rok je projektovaný jeden špeciálny model podprsenky, tzv. Fantasy Bra. Stvorenie tohtoročnej Fantasy Bra, majúcej hodnotu 2 mln dolárov, trvalo 685 hodín, počas ktorých bola ozdobená drahokamami v počte 6,5 tisíc .

Príprava prehliadky bola veľkou výzvou. O vzhľad modeliek dbalo až 70 osôb! Stylisti použili až 40 flakónov spreju na vlasy a 100 balsamov na telo a samoopaľovacích krémov.

Preneste sa dnes do rozprávkovej krajiny giganta spodnej bielizne…

 

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.