Anti Sprievodca

Chcete začať svoje dobrodružstvo s Portálom wellbid.com? Predstavujeme humornú antinápovedu, pomocou ktorej sa dozviete, ako NEkonať 🙂

1. Už ste sa zaregistrovali, najvyšší čas kúpiť prvý balík BIDov. Pamätajte, nemusíte teraz uvádzať pravdivé údaje. Môžete ich kedykoľvek zmeniť. Načo márniť čas na uvádzanie pravdivého mena, priezviska či adresy? Nikto to predsa nekontroluje.

BLOG_2015_09_003_MF_t49_p2. Chcete si dobiť účet? Vpíšte údaje do príkazu – referenčné číslo, kódy – aké len chcete. Nevšímajte si správy. BIDy musia byť na vašom účte čo najrýchlejšie!

3. Známy Vám povedal, aby ste sa pred prvou dražbou oboznámili s pravidlami používania Portálu? Asi žartoval? Stačí kliknúť tu a tam – a je po probléme. Kto by sa trápil nejakými pravidlmi?

4. Neviete, čo začať dražiť? Samozrejme, najdrahší predmet! Snívate o iPhone? Neváhajte! Nepočúvajte rady iných, že treba začínať od menej populárnych predmetov. Oni Vám chcú proste ten predmet ukradnúť spred nosa.

5. Dražte na niekoľkých aukciách naraz bez pripravenej stratégie. Načo strácať čas na analýzu štatistík či sledovanie iných používateľov?

6. Vrátili ste sa z práce a máte ešte plno iných povinností. To je najlepší čas na dražbu! Veď naponáhlo sa najlepšie rozhoduje.

7. Radi podvádzate a obchádzate pravidlá? U nás Vás nikto neskontroluje. Najdôležitejšie je vyhrať predmet za čo najnižšiu cenu.

Všetky rady by ste mali chápať odvrátene! Nikdy tak nerobte!! 🙂

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.