Čierny piatok – nákupné šialenstvo

Pozor! Už dnes – Čierny piatok, t.j. ozajstný sviatok pre nákupných maniakov. Sezóna predvianočných nákupov môže byť oficiálne otvorená!

Celým svetom zavládla americká tradícia s kozmickými výpredajmi. Každý rok sa odohráva veľký boj klientov, ktorí čakajú na výpredaje. Predajci lákajú akciovými cenami siahajúcimi niekoľko desiatok percent. Všetci dobre vieme, ako ťažko im odolať. Nákupné centrá sú otvorené celú noc, exkluzívne tovary sú lacnejšie ako obvykle, veľké zľavy v on-line obchodoch… Kto by nevyužil takúto šancu?

BLOG_2015_11_27_400X310_black_friday_wellbid_MWNočné kočovanie pod obchodmi, nekončiace sa rady k pokladniam, preteky medzi regálmi, strkanie a dokonca aj pästné súboje a bitky – typický obraz Čierneho piatku. Nákupné šialenstvo zavládne skoro všade. V tento deň nemusíte na výhodné ponuky poľovať, nájdete ich na každom kroku!

Na wellbid.com je však Čierny piatok po celý rok. Ceny sú vždy atraktívne, za vydražený predmet môžete zaplatiť aj do 95% lacnejšiu cenu. Tu Vám nikto nezatvorí dvere pred nosom, pretože Portál je v prevádzke 24 h denne. Práve preto sú naše aukcie nazývané tak ako americký sviatok, raj pre zákazníkov. S tým rozdielom, že u nás sa tento raj nikdy nekončí!

Nákupy v Čierny piatok pripomínajú draženie na wellbid.com. V obidvoch prípadoch máme boj o drahé výrobky za nízku cenu. Prihadzovanie na aukcii pripomína preteky v obchode alebo vytrhávanie si z rún najnovšieho iPhone’a. Emócie stúpajú z minúty na minútu. Až žiaľ nevyužiť takúto akciovú ponuku. Podobne sa cítite na wellbid.com – vidíte toľko lákavých ponúk, na všetkých z nich máte sto chutí kliknúť tlačítko „Prihoď“

Na záver: v Čierny piatok sa ráta iba nákup a predaj. Na wellbid.com sa ráta niečo omnoho viac! SKVELÁ ZÁBAVA!

 

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.