Halloween – až strach sa báť!

Upíri, čarodejnice, krvichtivé beštie… Aj vy už čakáte netrpezlivo na Halloween? Teší nás to. Pripravili sme pre Vás výnimočné atrakcie. Nová kategória predmetov, akcia na Facebooku a pozor: špeciálny akciový balík BIDov! Ufff, až strach sa báť. 🙂

cat2Už od 23. októbra, po celý týždeň, budete môcť dražiť v hrôzostrašnej kategórii „Halloween”. S amuníciou v podobe cesnaku si sadnite pred počítače a prihadzujte. Nenájdete tu Bábiky Chucky, máme však pre Vás: Lego Ghostbusters, kostýmy Zombie Kráľovnej Plesu, Smrtky či Ducha Pirátky. Nájdete tam aj kameru GoPro HERO Black Adventure, iPhone 6s a mnoho iných tovarov. Mnohí zo záhrobia by sa chceli vrátiť, aby mohli tieto predmety nakupovať za pár centov. Kategória bude dostupná do 2. novembra.

Čerešničkou na torte je akciový balík 999 BIDov iba za 25,99 €! Čarodejnicou zakliaty týpek z bahien bude na Vás čakať v Cenníku od 30. októbra do 1. novembra. Každý, aj Dr. Jekyll a Mr. Hyde, si bude môcť kúpiť balík raz za 24 hodín. Je to skvelá príležitosť pre aukčných upírov a vlkolakov. Kliknite na tlačítko „Kúpiť“ a predveďte na aukciách svoju temnú stránku. Chatujte s inými strašidlami ale neposielajte iným smrteľné bozky. Je to lepšie ako „Noc živých mŕtvych”.

pumpkinPozývame Vás tiež do účasti v akcii „V hlavnej úlohe Halloween”. Na nášho Facebooka, posielajte v súkromnej správe strašidelné fotografie alebo také, čo rozosmejú svojou groteskovo-temnou aurou. Nezabudnite pripojiť aj svoju e-mailovú adresu. Chceli by sme vidieť aj Vás na týchto fotkách, tak sa nezapadajte 2 metre pod zem. Na fotografie čakáme od 23. októbra do 1. novembra. Frankenstein, gróf Dracula a Freddy Krueger uverejnia fotografie v našej galérii 2. novembra. Ich autori získajú kód na dobitie účtu v hodnote 100 BIDov!

Nech je strach s Vami…

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.