Buďte ako James Bond

Premiéra „Spectre” – 24. filmu o dobrodružstvách Jamesa Bonda je za nami. Agent 007 má rád exkluzívne kasína a predovšetkým poker v sprievode krásnych žien. Hrdina popkultúry by sa však skvelo cítil aj na aukciách wellbid.com. Máte v sebe niečo z Jamesa Bonda?

Agent Jej Výsosti je veľmi dobrým psychológom a dokáže prehliadnuť skoro každého nepriateľa. Bond dôkladne sleduje tváre protihráčov, napríklad počas súboja na päste. Preto by určite skúšal predvídať ďalšie kroky dražiacich. Pozoroval by ich aktivitu na aukciách a skontroloval by, či nedražia na niekoľkých aukciách naraz.

BLOG_2015_10_29_400x400__BOND_MWUž dávno je známe, že Bond dokáže kalkulovať a premýšľať dlhodobo. Do úloh mu pridelených prostredníctvom M. sa dôkladne pripravuje. Na akciu je vybavený najlepšou palnou zbraňou a super rýchlym autom. Na aukciu by sa radšej neosmelil prísť s malým počtom BIDov. Vo výpočtoch, koľko BIDov minúť na danej aukcii by mu pomohol pekelne inteligentný Q.

Bond je známy účinnou elimináciou nepriateľov. Iných používateľov by sa snažil na aukciách vystrašiť neustálymi zmenami nastavení Automatu. Tým by ho mali za sebavedomého a odhodlaného aukciu vyhrať protihráca – skôr či neskôr by z aukcie utiekli. Samozrejme, zapamätali by si jeho login, aby sa už nikdy viac nikdy nepostavili do cesty britskému agentovi špeciálnych jednotiek.

Bond je múdrou a dynamickou osobnosťou. V jednej chvíli macho, neskôr ironický džentelman. Inokedy zase lahodný ako baránok. Popíjajúc martini – potrasené, nemiešané – zmenil by stratégiu draženia. Prihadzovanie, keď aukcia už prebieha dlhší čas, nastavenie Smart Automatu, chvíľková rezignácia z účasti na aukcii – to je iba časť metód, ktoré by zaviedol bez mihnutia okom.

Keďže M. posiela 007 do rôznych kútov sveta, Bond by dražil predovšetkým na svojom smartfóne. V honbe za zločincami by bol prihlásení na wellbid.com skoro po celý čas. Jednou rukou by šoféroval svoj Aston Martin a druhou by klikal na tlačítko „Prihoď“.

James Bond je vraj tým, kým by chcel byť každý muž a tým, koho by chcela mať v posteli každý žena. Nie je náhodou agent 007 tým, kým by chcel byť každý používateľ wellbid.com? Buďte ako James Bond získajte licenciu na vyhrávanie. 🙂

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.