Ako by dražili členovia A-Team?

Práve začala produkcia remak-u kultového seriálu „The A-Team“. Určite ste tento známy tím videli v akcii. Čo by bolo, ak by ste ich stretli na wellbid.com? Predstavte si, že Hannibal, B.A., Fešák a Murdock dražia spolu s Vami.

Plukovník John „Hannibal“ Smith

Líder A-Team, teda dokonalý stratég, by nezačal draženie bez nakreslenia plánu na veľkom kuse papiera. Po odpálení obľúbeného cigara by nastavil na vybraných aukciách Automat. Hannibal je majstrom kamuflážu – často by menil svoj awatar, kvôli zavádzaniu iných dražiacich. Je prefíkaný a predvídavý, preto by porazil svojich protihráčov bez žiadneho problému. A po každej výhre by vyslovil tieto slová: „I love it when a plan comes together”.

BLOG_2015_10_08_MF_EN_t41_mwSeržant Bosco Albert „B.A.“ Baracus

Mechanik A-Teamu je známy výtržník a cholerik. Počas aukcií by nevedel udržať svoj prhký temperament na uzde. S každým ďalším prihodením by sa rozčuľoval viac a viac a preto by dražil chaoticky. Keďže by nemohol preľstiť protihráčov, vybil by si svoju zlosť na počítači. Skoro všetky aukcie, v ktorých by sa zúčastnil, by sa skončili poškodením počítača. Najčastejšie by preto dražil predmety z kategórie „Počítače a konzoly”.

Poručník Templeton „Fešák“ Peck

„Fešák” by hľadal aukcie s dámskymi loginmi. Hlavnou stratégiou seriálového Casanovy by bol flirt na chate. Prebil by sa cez systém, aby mohol posielať koketné správy a zvádzať ženy svojimi peknými slovami. Prehral by však všetky aukcie, kde by boli prítomní iba muži. Tento milý podvodník by používal vyrafinované metódy. Ako účtovník A-Teamu by svoje BIDy veľmi ostražito. Keďže dbá o svoj vzhľad až príliš, najviac by ho zaujímali predmety z kategórie „Krása a zdravie”.

Kapitán H.M. „Šialenec” Murdock

Pilot A-Teamu bezchybne napodobňuje hlupáka alebo šialenca. Predstieral by, že bezhlavo prihadzuje na niekoľkých aukciách naraz – ako ozajstný šialenec, aby ho mali iní za amatéra. Na prvý pohľad je jeho draženie nelogické, priam absurdné. Iní používatelia by ho podcenili a uznali za neškodného blbca. Stratili by svoju pozornosť. Murdock by sa však zakaždým ukázal ako nebezpečný protihráč.

Bývalí vojaci Americkej Špeciálnej Jednotky by radi dražili v svojej dodávke GMC Vandura, ktorá ich „sprevádza” skoro v každej akcii. Určite by sa na wellbid.com zaplietli do mnohých problémov 🙂

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.