Smart shopping

Počuli ste už o smart shoppingu? Je to nakupovanie vysoko kvalitných výrobkov za čo najnižšiu cenu. Ako sa iste domýšľate, ponuka wellbid.com dokonale zapadá do tohto celosvetového trendu.

Rozumné nakupovanie je ozajstné umenie – hlavne aj je niečo veľmi drahé. Určite ceny toho istého výrobku v rôznych obchodoch často porovnávate. Po dôkladnej analýze vyberáte predajcu, ktorý chce najmenšiu sumu peňazí alebo toho, ktorý má najlepšiu povesť na trhu. Nákupy na wellbid.com môžeme nazvať vylepšenou verziou smart shoppingu, pretože ceny sú tu vždy atraktívne a predajca je overený.

BLOG_2015_09_003_MF1_1EN_t38_pNa čo ponuku Portálu porovnávať s inými produktami – v tradičných obchodoch alebo cez internet? Už bez toho predsa viete, že na wellbid.com môžete kupovať nové, značkové výrobky za pár centov. Fotoaparát Sony za 0,70 €, parfum Dior za 1,85 €, parný hrniec Phillips za 0,83 € , Apple Mac mini za 2,26 € – to je iba časť dôvodov na to, že smart shopping vládne na našich aukciách. Niet sa čo diviť, veď začiatočná cena každej aukcie je iba 0 €!

Smart shopperi často hľadajú cenovo výhodné ponuky na outletoch. V týchto centrách nájdete asortiment v cene nižšej o 30-70%. Naše dražby sú ako lov na akciovú ponuku v outletoch – na wellbid.com kúpite vysnívaný predmet aj o 95% lacnejšie. To je ozajstné inteligentné nakupovanie!

Skúsenýá smart shopper by si mal ceniť svoj čas a pohodlie. V tomto ohľade Portál wellbid.com zabezpečuje skvelé podmienky na spravenie múdrych a premyslených nákupov. Bez vychádzania z domu či bez zbytočných formalít môžete rýchlo kúpiť produkt, ktorý potrebjete. K tomu skvelá zábava počas dražby – dobré spestrenie smart shoppingu, však?

Aukcie na wellbid.com sú skvelým miestom pre smart shopperov. Tu sa proste nedá nespraviť inteligentné nákupy!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.