Draženie v práci

Draženie v domácom prostredí je ľahké a príjemné. Ticho, pokoj, žiadne záväzky. Nikto neprekáža. Dá sa dražiť aj v práci? Samozrejme – v každom mieste: v kancelárii, v obchode, v garáži…

Pred Vami ďalší deň v práci a viete, že o chvíľu sa začne dražba notebooku, ktorý tak veľmi potrebujete. Nemáte čas na prihadzovanie a sledovanie aukcie? Kolega Vás stále otravuje? Nastavte Automat! Automat za Vás prihadzuje aj vtedy, keď nie ste akurát prihlásený. Chcete byť prefíkanejší? Zapnite Smart Automat! Zapne sa až tedy, keď sa skončia všetky prihodenia a na aukcii ostane už iba jedna osoba.

400px_BLOG_2015_08_005---tydzien-35V práci je potrebná aj chvíľka relaxu. Preto môžete počas obedňajšej prestávky skontrolovať, čo sa deje na aukciách. Možno akurát prídete vo chvíľu, kedy je na aukciách menej ľudí než obvykle. Využite to! Za tých pár minút môžete skúsiť dražiť ručne. Sami rozhodnete, kedy kliknúť na tlačítko „Prihoď“ Možno sa Vám podarí vyhrať jedným prihodení?

Čo robiť, ak ste akurát na dlhej konferencii alebo nudnom obchodnom jednaní? Dražte na telefóne! Stiahnite si zdarma aplikáciu, vďaka ktorej budete môcť sledovať aukcie, dražiť balíky BIDov, predmety a taktiež nastaviť Automat. Musíte však pamätať na to, aby ste si BIDy zakúpili pred dražením po prihlásení sa na počítači. Nechcete už viac zaspať pri ďalšom monológu svojho nadriadeného? Rozptýľte sa a dražte na wellbid.com!

Teraz už viete, že aj v práci môžete kupovať predmety za pár centov! Keď to šéf nevidí, oplatí sa z času na čas vyblázniť sa na aukciách. 🙂

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.