Smart Automat –Vaša tajná zbraň

Ste veľmi zaneprázdnení? Chcete sa zúčastniť aukcie, ale na to skrátka nemáte čas? Nezabúdajte o riešení, ktorým je Smart Automat! Túto možnosť sme zaviedli špeciálne pre Vás!

Neviete ešte, ako Smart Automat funguje a čím sa líši od obyčajného Automatu? Za zapnutie Smart Automatu sa sťahujú dodatočné BIDy. Pred nastavení Automatu sa Vám zobrazí informácia, koľko stojí na danej aukcii nastavenie Smart Automatu. Smart sa na aukcii zapne až vo chvíli, keď sa skončia všetky prihodenia (ručné alebo vykonané pomocou obyčajného Automatu) a na aukcii už bude dražiť iba jedna osoba. Môžete ho tiež vypnúť. Pamätajte však, že je to možné výlučne pred vykonaním prvého prihodenia. Po zapnutí sa Smart mení na obyčajný Automat.

Čo ak aj iní nastavia Smart Automat? Automaty začnú dražiť v takom poradí, ako boli nastavené. Ak ste napríklad nastavili Smart Automat na 20 prihodení a počas trvania aukcie zmeníte názor, máte možnosť zmenšiť počet prihodení. Následne môžete nastaviť Smart a dúfať, že vyhráte.

BLOG_2015_08_004---tydzien-33_MF_INT

Aké sú výhody Smart Automatu? Vďaka tejto možnosti si môžete byť istí, že sa zapojíte do aukcie v tej najlepšej chvíli! Nemusíte vysedávať celý čas pred počítačom. Nemusíte rátať prihodenia iných hráčov a byť celý čas v strehu. Smart jejednoducho nenahraditeľný. 🙂

Aké sú spoločné cechy Automatov? Automaty môžete zapnúť, keď ste v práci alebo sa akurát začína aukcia predmetu, ktorý chcete získať. Sú užitočné taktiež vtedy, ak sa aukcia začína v noci. Ba, nemusíte vyberať medzi dražbou a nákupmi s manželkou. Automaty môžete nastaviť taktiež na svojom smartfóne! Zídu sa Vám aj keď dražíte na niekoľkých aukciách naraznemusíte tak sledovať všetky dražby.

Využite šancu, akú Vám dáva Smart Automat! Nemusíte sa vzdať ďalších aktivít. Smart je výhodným riešením. Ako často Vy používate Smart Automat?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.