Draženie = zábava

Chceli by ste sa dobre zabaviť a pocítiť ozajstné vzrušenie? Niektorí vyberajú extremálne športy, cestovanie po svete, nové hobby. Takáto zábava je však dosť drahá. Vy však vôbec nemusíte míňať veľa peňazí! Bavte sa spolu s nami na aukciách wellbid.com a kupujte predmety za pár centov!

Na Portáli wellbid.com môžete prežiť vzrušenie, aké by ste prežili na tradičnej dražbe. Rozdiel je však v tom, že svojich protihráčov nevidíte a namiesto odklepnutia kladivkom uvidíte stopky, ktoré odpočítavajú čas do ukončenia aukcie. Ak chcete ponuku protihráča navýšiť, neunášate ruku s číslom – na to potrebujete dražebné jednotky, BIDy.

BLOG_2015_07_005---tydzien-31_02_MNákupy na wellbid.com sa odlišujú od nakupovania na iných aukčných portáloch. Navyšovanie ponuky tam nič nestojí – môžete tam síce kúpiť trochu lacnejšie, ale nie za polovicu ceny či napríklad 90% lacnejšie. Na ostatných portáloch namiesto navyšovania ceny si môžete zvoliť možnosť „Kúp Teraz“ – niekoľko kliknutí a „zábava“ skončila. Kde je tá hra, ten bojovný duch?

Na Portáli wellbid.com nuda nikdy nezavíta! Tu musíte o produkt zabojovať a vypracovať si účinnú stratégiu. Prihadzujete, čakáte na ďalší krok súperov, s napätím pozeráte na stopky. Rozmýšľate, či prihodiť alebo ešte chvíľu počkať? Exitácia nemá konca kraja! Keď predmet vyhráte, cítite tú hrdosť a radosť. Je to ohromná dávka pozitívneho adrenalínu!

Ale Portál wellbid.com to nie sú iba internetové aukcie. Organizujeme taktiež živé aukcie! Tieto dražby taktiež zabezpečujú skvelú zábavu – na živo vidíte svojich protihráčov a ich emócie! Počas týchto aukcií zabezpečujeme výnimočné ceny ako napr.: tablety, smartfóny, fotoaparáty.

Dražby na Portáli sú čistou zábavou spojenou s radostnými chvíľami! Nie je nič príjemnejšie ako to vzrušenie z očakávania na výsledok dražby a navyšovania ponúk protihráčov. Už sa nemusíte nudiť na obyčajných aukčných portáloch. Zapojte sa do hry!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.