Ako prekvapiť súperov?

Pred dražbou určite rozmýšľate, ako zmýliť protihráčov. Snažíte sa vypracovať si najlepšiu stratégiu. Pošepkáme Vám niekoľko možností, ktoré budú určite nápomocné.

BLOG_2015_07_004--tydzien_31_1MAk budete taktiku často meniť, protihráči by sa mali cítiť dezorientovaní. Počas tej istej aukcie môžete prihadzovať ručne aj pomocou Automatu a to v rôznych kombináciách. Pamätajte, že môžete dražiť ručne aj vtedy, keď máte nastavený Automat. Striedavé prihadzovanie je dobrým nápadom na draženie, hlavne ak chcete súperov zmýliť. Môžete tiež nastaviť Automat naraz na niekoľkých Aukciách. Ak niektorý z potencionálnych súperov uvidí, že ste aktívny na niekoľkých aukciách, môže ho to odradiť z ďalšieho draženia.

Aukcie sledujte v kľude. Neprihadzujte hneď od začiatku. Prvýkrát prihoďte až vtedy, keď ostatní prihadzujú už dlhšiu dobu alebo ak niekto z ďalšieho draženia odstúpi. Máte vtedy väčšiu šancu na vyhranie aukcie. Môžete tiež na vybranej aukcii prihadzovať krátku chvíľu, potom spraviť pauzu a následne opäť prihadzovať.

BLOG_2015_07_004--tydzien_31_1M_cPamätajte, že Vaši protihráči o Vás nevedia až tak veľa. Na základe loginu alebo avataru sa Vás buď zľaknú a prestanú ďalej dražiť alebo Vás budú mať za príliš slabého konkurenta. Preto si nastavte správny avatar. Protihráča môžete prekvapiť veľmi ľahko, ak si napríklad zvolíte avatar prítulného mačiatka a v skutočnosti budete bojovným levom. Využívajte tiež chat. Môžete tak poukázať na to, že máte veľa BIDov a máte skvelú taktiku.

Zapojte sa do dražieb, prekvapte súperov a vyhrávajte na našich aukciách skvelé predmety! Hlavne… sa nedajte prekvapiť iným používateľom 🙂 Aké sú Vaše spôsoby na zmýlenie protihráčov?

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.