Osud nerozhodne o tom, kto vyhrá!

Čo znamená slovošťastie”? Je to šťastná náhoda, šťastena alebo náhoda okolností. Prečo naše aukcie nemajú so šťastím nič spoločné? Prečo nie je výherca obyčajným šťastlivcom?

BLOG_2015_06_003---tydzien-29_02_M_INTNaše aukcie nie sú hazardnými hrami Peňažné lotérie, hra na fanty alebo akčné hry sú úplne iným druhom zábavy. O výsledku lotérie nemôžete rozhodnúť, nemáte na to najmenší vplyv. To, či budú Vaše „šťastné čísla“ vybrané, záleží od náhody. Avšak na wellbid.com nie je ani náznak náhodnosti. Výsledok dražby nezáleží od náhody ale od Vás – našich používateľov. Máte vplyv napr. na čas trvania dražby alebo konečnú cenu predmetu. Nedeje sa tu žiadne losovanie cien.

V lotérii môžete zväčšiť svoje šance na výhru tak, že si zakúpite väčší počet lósov. Na wellbid.com však počet BIDov na účte nie je vôbec dôležitý. Víťazom aukcie môžete byť aj keď na účte máte málo BIDov. Tu sa ráta predovšetkým taktika.

Losové hry sú tiež nazývané „hry proti prírode“. Sú to také hry, v ktorých ide predovšetkým o šťastnú zhodu náhod. Na wellbid.com sú však kľúčom k úspechu racionálne voľby a premyslené stratégie. Nebojujte s osudom či prírodou – ale s inými účastníkmi aukcií.

Samozrejme, stáva sa, že náhody draženie prekazia. V práci je to napríklad obtiažny kolega alebo surový šéf. Doma plače v noci dieťa alebo sa sused snaží vbiť klinec do steny. Avšak v samotnom priebehu dražby nenájdete nič osudové.

Priaznivé šťastieniečo také na wellbid.com neexistuje. Úspech na aukcii záleží od Vašej vytrvalosti a zvolenej stratégie. To Vy – naši používatelia – rozhodujete o tom, kto sa stane víťazom aukcie.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.