U nás sa náhody nekonajú

Na Wellbid nie je miesto pre náhody. Tu sa musíte postarať o to, aby ste sa stali víťazom a aby ste to boli práve Vy, kto si odnesie výhru za pár centov. Naše aukcie nie sú žiadnou ruletou alebo kartovou hrou. Tu sa ráta niečo úplne iné? Pýtate sa, čo je to?

BLOG_2015_06_003---tydzien-29_01_M_INTPo prvé, premyslená, účinná stratégia, ktorá iných používateľov prekvapí. Jední používajú jednoduchú taktiku a je dosť ľahké predvídaťich ďalší krok či plán. Iní sú prefíkaní a používajú neštandardnú stratégiu. Po druhé, zaťatosť – koniec koncov, chcete kúpiť predmet za pár centov. Čím väčšia je túžba po výhre, tým väčšia šanca na úspech v aukcii. Po tretie, schopnosť dôkladnej obsercie, rýchlej reakcie, predvídania a predbehnutia krokov protihráčov.

Naše aukcie nemajú s hazardnými hrami nič spoločné. V hazardných hrách rozhoduje o víťazstve náhoda a široko chápané šťastie. Na Wellbid o výsledku aukcie rozhodujú výlučne používatelia, ktorí sa danej aukcie zúčastňujú. Úspech v hazardných hrách nie je dosiahnutý racionálnym rozhodnutím hráča. Avšak na Welbid Vy sami tvoríte priebeh aukcie svojim premysleným konaním: buď prihadzujete, alebo neprihadzujete. Môžete dražiť ručne alebo využiť výhody poskytované Automatom. Zväčšujte a znižujte prihodenia Automatom. Do aukcie sa môžete zapojiť kedykoľvek alebo môžete využiť Smart Automat, ktorý za Vás prihodí prvýkrát až vtedy, keď na aukcii ostane už iba jedna osoba. Môžete dražiť na niekoľkých aukciách naraz alebo si môžete vybrať iba jednu aukciu.

Máte reálny vplyv na to, čo sa deje počas každej dražby. O tom, kto aukcie vyhrá v skutočnosti rozhodujete Vy.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.