Čo dražiť na začiatok?

Práve ste sa zaregistrovali na Portáli? Skvelé! Kúpili ste si prvý balík BIDOv a rozmýšľate, čo budete dražiť ako prvé? Určite Vás láka účasť v aukcii s najmodernejším fotoaparátom. Spomaľte. 🙂

Na začiatku sa oplatí pripraviť si vlastnú taktiku, vyskúšať si svoje možnosti na rôznych aukciách. Nezačínajte dražiť od noviniek, pretože tieto predmety sú častokrát veľmi populárne a je na nich mnoho záujemcov. Na našich aukciách nájdete veľmi veľa predmetov, s ktorými sa oplatí začať svoje dobrodružstvo s Portálom! Ponúkame Vám niekoľko možností.

1) Dražte predmety, ktoré nie sú drahé

BLOG_2015_06_002_MF1_t28_pNa začiatok Vám ponúkame kategóriu Balíčky, Poukážky, Karty. Skúste svoje sily v dražení nákupnej poukážky Amazon. Ak vyhráte, dostanete kód, ktorý budete môcť zrealizovať v internetovom obchode Amazon a budete ho môcť využiť na čo len chcete!

Pozrite si tiež, čo sme pre Vás pripravili s kategórii „Skvelé ponuky. Na jednom mieste nájete predmety zo všetkých kategórií. Zhrnuli sme tu vybrané značkové predmety, ako napr.: parfumy, pendrivy, kozmetiku a iné. Je to skvelé miesto na precvičenie rôznych stratégií.

2) Dražte skôr špecializované predmety

Skontrolujte, na ktorých aukciách je najmenej používateľov. Ak vyhráte predmet, ktorý nepotrebujete, vždy ho môžete vymeniť na BIDy. Takýmto spôsobom zväčšíte stav svojho účtu a budete sa môcť zúčastniť ďalších aukcií.

3) Dražte predmety, ktoré potrebujete

Chcete si kúpiť niečo praktickejšie? V záložkeDom a Vy nájdete ručné vysávače, vŕtačky a aj kuchynské náradie. Možno snívate o odpočinku a pokoji? Skvelým riešením bude húpacie lehátko! Čistý relax. V záložkeKrása a Zdravie tiež nájdete veľa zaujímavých predmetov. Hneváte sa na svoju mnželku, pretože sa už vyše hodinu skrášľuje v kúpeľni a na stretnutie prídete neskoro? Urobte jej radosť a vydražte pre ňu kulmu na vlasy, pomocou ktorej si upraví účet v priebehu niekoľkých minút. 🙂

Iba na Vás záleží, čo budete dražiť ako prvé. Čakáme na Vaše komentáre k vyhraným aukciám.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.