Sledovanie sa vyplatí

Aby bolo sledovanie účinné, musí byť primerane dlhé. Sledovanie aukcií, správania a taktík iných používateľov Vám umožní racjonálne zúčastnenie sa v dražbe. Nestratíte pri tom hodnotné BIDy. Ku každej aukcii pristupujte pokojne. Najprv sledujte a až potom sa do dražby zapojte.

Sledovanie aukcií je naozaj veľmi nápomocné. Na jej základe v kľude a s chladnou hlavou utvoríte svoju vlastnú taktiku. Sledujte nielen aukcie, ale aj samotných používateľov. Na základe observácie môžete určiť, ktoré z krokov iných používateľov boli nepremyslené.

BLOG_2015_06_002_MF2_2_t28_pNa wellbid.com môžete pridať aukcie do sledovaných – je to veľmi výhodná funkcia. Stačí, ak na stránke s detailami aukcie kliknete na Sledovať túto aukciu“. Budete tak mohli sledovať priebeh trvajúcej aukcie a k tomu správanie a taktiku protihráčov, ktorí sa danej akcie zúčastnili. Sledované aukcie nájdete vždy v záložke „Môj Účet“.

Práve sa Vám minul limit vyhraných aukcií? Je to skvelý čas na sledovanie protihráčov. Môžete zlepšiť svoju taktiku, premyslieť si, čo budete robiť nabudúce a pod. Takáto analýza Vám pomôže dôjsť k úspechu a zvíťaziť na ďalšej dražbe.

Sledujte tiež pohyb na stránke. Skontrolujte, kedy sa najviac oplatí dražiť. Premyslite si, kedy sa tu prihlasuje čo najmenej osôb. Oplatí sa tiež pamätať na to, že na našich aukciách môžete dražiť 24 hodín denne.

Ešte pred tým, než vstúpite do dražby, dôkladne sledujte aukcie. V budúcnosti Vám to prinesie hojné ovocie. Nerobte rýchle závery. Vďaka sledovaniu aukcií sa môžete veľa naučiť. Budete vedieť, kedy je najlepší čas na prihadzovanie, na ktorých aukciách je najviac záujemcov. Spoznáte tiež taktiku iných používateľov. Aký je Váš názor na sledovanie aukcií? Oplatí sa to?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.