Jediný takýto Portál na svete

Popularita Wellbid rastie z roku na rok. Čím ďalej, tým viac ľudí oceňuje nakupovanie so zábavou. U nás je nakupovanie omnoho vzrušujúcejšie, než na iných aukčných portáloch.

MF_26.06Prečo sa oplatí pripojiť do našej niekoľko miliónovej komunity? Portál Wellbid je úplne inou formou online nakupovania. Dražíte predmety za neuveriteľne nízke ceny a skvelo sa pri tom bavíte. Každé Vaše prihodenie znamená väčšie emócie a veľká dávka adrenalínu. To však nie je všetko – na našich aukciáh sa môžete podieľať 24h denne! Zábava s Wellbid sa nikdy nekončí.

Sme s Vami už skoro 7 rokov! Prvá akcia sa na Portáli Wellbid konala 13. októbra 2008 a od tej doby sme previedli už viac ako milión dražieb! Milión dôvodov na radosť stoviek tisícov používateľov!

Denne sa na našom Portáli ukončia stovky aukcií. Tento údaj robí veľký dojem, čo poviete? To všetko vďaka veľkému záujmu našich používateľov. V dnešnej dobe sme prítomní na 5 kontinentoch a nechceme na tom skončiť. Teraz každý obyvateľ Talianska, Maďarska, Francúzska, Poľska a Ruska môže bojovať o najmodernejšie výroky s obyvateľmi Brazílie, Argentíny či Číny!

Umenie nie je nakupovať, ale získať cenné produkty za malý peniaz. K tomu mať z toho neuveriteľnú zábavu! Ak sa pri tom dá veľa ušetriť – je to ďalších dôvod na to, aby ste dražili na Wellbid!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.