Dražte atraktívne balíky BIDov!

Na našom Portáli môžete dražiť nielen značkové veci, ale tiež balíky BIDov! Je to jednoduchý spôsob na zväčšenie stavu Vášho účtu.

Na Portáli wellbid.com si kúpite rôzne balíky BIDov: 100, 500. Aukcie s balíkami BIDov nájdete v kategórii Balíčky, Poukážky, Karty”. Denne prebieha niekoľko stoviek dražieb s balíkami BIDov, preto si každý príde na svoje. Každý deň ponúkame našim používateľom až 50000 BIDov! K niektorým predmetom taktiež pribaľujeme BIDy ako darček.

MF_ALL_24.06Vďaka tomu, že aukcie s balíkmi BIDov začínajú v priemere každých 10 minút, môžete si vybrať vhodnú dobu a taktiku. Iba na Vás záleží, koľkých aukcií sa zúčastníte. Ak nejakú aukciu nestihnete, nič sa nestalo – ďalšia sa začne o chvíľu. Pozrite sa, aké aukcie už prebiehajú. Máte čas rozmyslieť si, ktorý balík BIDov budete dražiť a kedy sa do aukcie zapojíte.

Na wellbid.com môžete denne vyhrať 1 balík BIDov. Takýmto spôsobom sa na Vašom účte rýchlo nazbiera pekný počet BIDov. Napríklad, ak každý deň vyhráte aukciu s balíkom BIDov, tak mesačne vyhráte minimálne 3000 a maximálne až 77500 BIDov!

Pri príležitosti rôznych sviatkov, dní a okolností sa na našich aukciách taktiež ukazujú špeciálne balíky BIDov. V deň 6. narodením Portálu bolo možné vydražiť akciové balíky a každý z nich mal hodnotu 5000 BIDov!

A čo Vy? Akých aukcií s BIDami sa zúčastňujete najčastejšie? Koľkokrát sa Vám už podarilo vyhrať? Čakáme na Vaše komentáre!

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.