Automat? Super!

Počas dražby sa mnohí z nás nemôžu rozhodnúť, či majú nastaviť Automat. Odpoveď je jednoduchá: áno! Nebojte sa Automatu – táto možnosť Vám uľahčí draženie a k tomu ušetrí čas na iné veci.

Po nastavení Automatu sa už nemusíte sami seba pýtať: „Stihnem prihodiť na čas?“, pretože Automat draží za Vás. Nebojte sa tiež, že na jednej aukcii miniete príliš veľa BIDov. Veď sami nastavujete Automat na stanovený počet prihodení. A na tlačidle “Prihoďje jasne zobrazené, koľko BIDov sa pri každom prihodení z Vášho účtu odoberie. Preto ľahko zaplánujete využitie stanoveného počtu BIDov.

20.06

Kedy sa mi Automat najviac hodí?

* Som v práci a aukcia s predmetom, ktorý chcem sa práve začína. Nastavím Automat a v určitých časových intervaloch kontrolujem, koľko prihodení mi ostalo.

* Nemusím si vyberať medzi párty u známych a aukciou. Nastavím Automat a bavím sa so známymi. V voľnej chvíli sa prihlásim zo svojho iPhone‘u a skontrolujem priebeh aukcie.

* Keď sa moja akcia začína v noci, pre istotu nastavím Automat na väčší počet prihodení. Môžem tak spať kľudne do samého rána!

* Ak neviem, kedy začať dražiť, zvolím Smart Automat – zapne sa až vtedy, keď je na aukcii iba jedna osoba. Táto možnosť zväčšuje moju šancu na výhru.

* Mnohí užívatelia sa boja dražiť, keď na aukcii zazrú Automaty. Ja tiež využívam túto stratégiu, aby som iných nastrašil a zmenšil tým konkurenciu.

* Stáva sa, že dražím na niekoľkých aukciách naraz. Keďže nemám čas na sledovanie všetkých aukcií, nastavujem Automat – a je po probléme!

Automat má mnoho výhod – je užitočný, výhodný a draží v mojom mene aj po odhlásení z portálu. Ak využijete Automatu čo i len jedenkrát, presvedčíte sa, že aká skvelá vecička to je.

Author: julia

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.