Dobite si účet pred dražbou

Určite mnohí z Vás rozmýšľajú, koľko BIDov treba mať, aby bola dražba úspešná? Začínať draženie s malým počtom BIDov na účte? Možno sa oplatí nazbierať ich viac?

13.06.2015_MFAk sa chcete zúčastniť dražby o vysnívaný smartfón, nečakajte na poslednú chvíľu a kúpte si vybarný balík BIDov. Môže sa totiž stať, že počas draženia už na Vašom účte nezostatnú žiadne BIDy a akurát vtedy budete chcieť svoj účet čo najrýchlejšie dobiť.

Dobitie účtu počas dražby je dosť nepevné. Napríklad môžete stratiť internetové spojenie, limit na kreditke bude prekročený alebo banka nebude realizovať prevody v danom čase. Pamätajte, potvrdenie platby nie je závislé od Portálu a niekedy trvá aj niekoľko desiatok minút – aukcia môže v tom čase skončiť.

Doporučujeme Vám nazrieť do sekcie „Štatistky“, ktorú nájdete v detailoch každej aukcie. Dozviete sa tam napríklad, aký je priemerný počet BIDov, ktoré víťaz na aukcii použil. Oplatí sa tiež aukcie sledovať, pretože niektorým používateľom sa darí vyhrávať iba jedným prihodením!

Keď už máte na účte málo BIDov, vyberajte si aukcie s produktami, ktoré sú na trhu dostupné už istý čas. Niekedy je lepšie zúčastniť sa aukcie a vyhrať predmet, ktorý neskôr môžete vymeniť na BIDy! Novinky sú častokrát veľmi populárne než iné predmety.

Skúste vycítiť tú najlepšiu chvíľu v aukčných pretekoch a dražte ako majster, použite čo najmenej BIDov! Kedy najčastejšie kupujete BIDy? Pred aukciou alebo v priebehu draženia?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.