Registrácia a prihlasovanie pomocou Facebooku

Ak máte profil na Facebooku, môžete sa zaregistrovať či prihlásiť na Portál wellbid.com veľmi rýchlym spôsobom. Využite túto možnosť a bavte sa počas draženia značkových predmetov!

Registrácia na wellbid.com je cez Facebook zdarma. Stačí, ak stlačíte tlačidlo „Zaregistrovať sa“, ktoré nájdete na hlavnej stránke Portálu a následne zvoľte možnosť „Zaregistrujte sa cez Facebook“.

Ak ste akurát na Facebooku prihlásení, budete presmerovaní na stránku registračného formulára. Pamätajte, že na nástenke Vášho profilu sa žiadna informácia o registrácii neukáže.

Ďalším krokom je uvedenie názvu používateľa, ktorý budete využívať na wellbid.com. Môžete si vybrať svoj vlastný, unikátny názov alebo môžete využiť nápovedu. Potvrďte, že ste plnoletý, odsúhlaste Podmienky používania Portálu, kliknite na tlačidlo „Zaregistrovať sa“ a stanete sa používateľom wellbid.com!

09.06.2015_MF

Ak sa chcete prihlásiť na wellbid.com cez Facebook, kliknite na tlačidlo „Prihlásiť“, ktorý nájdete na hlavnej stránke Portálu a následne zvoľte možnosť „Prihláste sa cez Facebook“. Nemusíte už robiť nič viac – automaticky budete prihlásený na Portál a môžete začať dražiť.

Skráťte registračný proces a prihlasovanie na minimum a využite toto uľahčenie. Buďte na potáli aktívny a súčasne sa skvelo bavte na našich aukciách.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.